E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
Next Level Gaming Talks

Next Level Gaming Talks Üçüncü Bölümüyle Devam Ediyor

Oyun ve espor ajansı Next In Game tarafından düzenlenen webinar serisinin üçüncü bölümü “Spordan Espora Dijital Devrim”, 23 Nisan Perşembe günü saat 13:00’da Youtube’dan canlı yayınlanacak.

Next Level Gaming Talks, ESL Türkiye’nin organize ettiği Intel ESL Gaming Fest 2020 etkinlikleri kapsamında ve Pazarlama Türkiye’nin sponsorluğunda  her hafta farklı konu ve konukları izleyiciyle buluşturuyor.

10 hafta boyunca haftalık olarak yayınlanacak webinar serisini izleyiciler canlı olarak izleyip ESL Türkiye İçerik ve Marka Ortaklığı Direktörü Eren Güncü’nün moderatörlüğünde kendi sorularını da konuklara yöneltebiliyor.

Bu hafta, Yemek Sepeti Espor Pazarlama Uzmanı Aren Ünal, BenQ Espor Pazarlama Yetkilisi Can Asaad ve Borusan Otomotiv Motorsports BMW Araba ve Simülasyon Yarışçısı Cem Bölükbaşı’nın katılımıyla son yıllarda konvansiyonel spor dallarının espordan nasıl etkilendiği konuşulacak. Her biri alanında uzman konuklara finans ve spor dünyasında ne gibi değişimler olduğu ve geleceğin nasıl göründüğü sorulacak.

Canlı yayın linki: https://www.youtube.com/channel/UCSZxBMbjhAoqZy23GdXo-zA/featured

Webinar kayıt linki:  https://www.nextingame.com/etkinlikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir