Okuduğunuz Yazı
Next Level Gaming Talks Üçüncü Bölümüyle Devam Ediyor

Next Level Gaming Talks Üçüncü Bölümüyle Devam Ediyor

Next Level Gaming Talks

Oyun ve espor ajansı Next In Game tarafından düzenlenen webinar serisinin üçüncü bölümü “Spordan Espora Dijital Devrim”, 23 Nisan Perşembe günü saat 13:00’da Youtube’dan canlı yayınlanacak.

Next Level Gaming Talks, ESL Türkiye’nin organize ettiği Intel ESL Gaming Fest 2020 etkinlikleri kapsamında ve Pazarlama Türkiye’nin sponsorluğunda  her hafta farklı konu ve konukları izleyiciyle buluşturuyor.

10 hafta boyunca haftalık olarak yayınlanacak webinar serisini izleyiciler canlı olarak izleyip ESL Türkiye İçerik ve Marka Ortaklığı Direktörü Eren Güncü’nün moderatörlüğünde kendi sorularını da konuklara yöneltebiliyor.

Bu hafta, Yemek Sepeti Espor Pazarlama Uzmanı Aren Ünal, BenQ Espor Pazarlama Yetkilisi Can Asaad ve Borusan Otomotiv Motorsports BMW Araba ve Simülasyon Yarışçısı Cem Bölükbaşı’nın katılımıyla son yıllarda konvansiyonel spor dallarının espordan nasıl etkilendiği konuşulacak. Her biri alanında uzman konuklara finans ve spor dünyasında ne gibi değişimler olduğu ve geleceğin nasıl göründüğü sorulacak.

İlginizi Çekebilir

Canlı yayın linki: https://www.youtube.com/channel/UCSZxBMbjhAoqZy23GdXo-zA/featured

Webinar kayıt linki:  https://www.nextingame.com/etkinlikler

Yorum Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.© 2020 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

Hosting Sponsoru: Turhost