E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
ntrgn dunyakadinlargun

Neutrogena “Ellerine sağlık” kampanyası ile hayatlarımıza dokunan tüm kadınlara teşekkür etmeye davet ediyor

Türkiye’nin 1 numaralı el kremi markası* Neutrogena, bu yıl Dünya Kadınlar Günü için duygusal bir kampanyaya imza attı. Neutrogena, Dünya Kadınlar Günü kapsamında hazırladığı filmler ile sağlık çalışanı, eğitimci, çiftçi, yazılımcı, tasarımcı gibi hayatımıza elleri ve emekleri ile dokunan tüm kadınlara “ellerine sağlık” diyerek teşekkür ediyor ve herkesi hayatlarında emeği olan kadınlara “ellerine sağlık” demeye davet ediyor.

Türkiye’nin 1 numaralı el kremi markası* Neutrogena, Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak hazırladığı kampanya filmi ile “Üstümüzde emeği olan tüm kadınların ellerine sağlık” diyerek, sağlık çalışanı kadınlardan eğitimci kadınlara, aşçı kadınlardan çiçekçi kadınlara kadar elleri ile hayatlarımıza dokunan tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.  

Kampanya filminde; aldığımız ilk nefesten, öğrendiğimiz harflerde, giydiğimiz kıyafetlerden, kullandığımız en yeni teknolojilere ve hatta yediğimiz yemekten içtiğimiz çaya kadar hayatımızda pek çok kadının eli olduğunu vurgulayan Neutrogena, elleriyle ve emekleriyle hayatımıza dokunan tüm kadınların ellerine sağlık diyor. O ellere çok iyi bakıyor.

Çatlayan, sertleşen ve kuruyan cildi nemlendirip yumuşatan ürünleri ile Neutrogena, emeklerini esirgemeden sunan tüm kadınlara teşekkür ederken, kampanyada özellikle “8 Mart, üzerimizde eli olan o kadınlara teşekkür edilecek günlerden sadece biri” mesajı ile kadınlara verilen değerin bir günle sınırlı olmaması gerektiğine dikkat çekiyor ve herkesi hayatlarında emeği olan kadınlara “ellerine sağlık” demeye davet ediyor.

Türkiye’nin 1 Numaralı El Kremi Markası*

Kış mevsimine girerken cildi mevsim geçişlerine hazırlayan ve soğuyan havaların neden olabileceği kuruluktan kurtulmanızı sağlayan Norveç Formülü serisi, 1972’de ilk çıktığı günden bugüne en sevilen bakım ürünleri arasında yer alıyor. Özellikle çok popüler olan ve kuruyan ellere anında çözüm sunan el kremi, tüketiciler tarafından en çok tercih edilen el kremi olarak son bir yıl içinde en çok satılan ürün oldu. Neutrogena Norveç Formülü serisi tüm bu yönleriyle Dünya Kadınlar Günü’nde Neutrogena Ailesi olarak “Üzerimizde emeği olan tüm kadınların ellerine sağlık” demenin en mükemmel yolu oldu.

Neutrogena uzmanlığı ve deneyimiyle hazırlanan seri tam bir bakım rutini için ihtiyacınız olan her şeye sahip;

*El ve Vücut Ürünleri” kategorisi altında, “El ve Vücut” segmentinin bir alt grubu olan el segmenti altında, krem formunda yer alan ve toplam el ve vücut ürünleri kategorisinin ciro bazında %6,5’ini oluşturan “El Kremi” alt segmenti içinde; Neutrogena markası’nın, Toplam Türkiye’de (İndirim Marketleri hariç) Ağustos 2019 ile başlayan, Temmuz 2020 itibarıyla sona eren son 12 aylık dönemde adet ve ciro bazında en yüksek satışa sahip marka.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir