Okuduğunuz Yazı
Natro Yeni Yıla Özel %40 Hosting İndirim Kampanyası Yapıyor.

Natro Yeni Yıla Özel %40 Hosting İndirim Kampanyası Yapıyor.

Türkiye’nin lider web hosting servis sağlayıcısı Natro, yeni yıla özel hosting indirim kampanyası kapsamında, Web Hosting paketlerinde %40’a varan indirimler uygulamaya başladı.

Müşterilerine sınırsız disk alanı ve sınırsız trafik özellikleriyle sunduğu, Kurumsal Plan ve Kurumsal Pro Plan hosting paketlerinde uygulanan indirim kampanyasında herhangi bir kupon kodu kullanmaya gerek yok ve herhangi bir limit de yok.

yeni-yil-hosting-kampanyasi-natro

Bunun yanı sıra kiralık sunucunun gücünü bulut mimarisinin üstün özellikleriyle birleştiren XServer Eco ürününün de 29,99$/ay fiyata düştüğü kampanyada, Linux platform seçildiğinde herhangi bir kontrol panel ve lisans ücreti de ödemenize gerek kalmıyor. Sunucu kiralamalarında en çok maliyet yaratan ek masraflardan biri olan kontrol panel bedelini, ücretsiz sunulan Vesta kontrol panelini tercih ederek aşmanız mümkün. Böylece sadece sunucu ücreti olan 29,99$ dışında herhangi bir ekstra ödeme yapmadan ürüne sahip olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Tüm kampanyalı ürünler ücretsiz kurulum ve hemen teslim seçeneği ile kısa süre içerisinde sahip olarak, hemen web sitenizi yayınlamanızı ve çalışmalarınıza başlamanıza olanak tanıyor.

Yorum Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.© 2020 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

Hosting Sponsoru: Turhost