23-27 Mayıs Tarihinde Düzenlenecek Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse" Etkinliğine Ücretsiz Katılmak İçin Tıklayın
Milka türkiye

Milka Türkiye , Gümüş Stevie Kazandı

Milka Türkiye , Stevie Ödül Programı tarafından bu sene ilk kez düzenlenen MENA Stevie Ödülleri’nden mutlu ayrıldı. Mondelēz International Türkiye,  ‘ Milka Türkiye Kayak Federasyonu ve Milli Takımlar Ana Sponsorluğu’ projesiyle Gümüş Stevie’ye layık görüldü.

Mondelez International, ‘Milka Türkiye Kayak Federasyonu ve Milli Takımlar Ana Sponsorluğu’ projesiyle Stevie ödülünün sahibi oldu. Türkiye dahil, Orta Doğu’da bulunan 17 ülkeden her ölçekte şirketten ve her türlü iş kolundan çeşitli projeler etkinlikte aday gösterildi. Orta Doğu Stevie Ödülleri’nde ise Mondelēz International Türkiye, ‘Sponsorlukta Inovasyon’ kategorisinde Gümüş Stevie ödülünü almaya hak kazandı.

Kayağın cenneti Alpler’den gelen lezzetiyle Milka, 2019 yılında başlattığı Türkiye Kayak Federasyonu ve Milli Takımlar Ana Sponsorluğu ile 2. yılında da kayak sporunun gelişmesi ve bilinirliğinin artırılmasını hedefliyor. Bu kapsamda Milka, federasyona bağlı yarışlara ve milli takım sporcularına destek vererek geleceğin kayak milli takımının temellerini oluşturmaya katkı sağlıyor. Bununla birlikte satılan her Milka’dan elde edilen gelirin bir bölümü federasyona ve milli takımlara aktarılırken bir yandan da Milka sever tüketicilere de kayak sporuna destek olma şansını veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir