E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Miami Heat İlk Mobil Bilet Satan Nba Takımı Oldu.

Önümüzdeki sezon American Airline’da Miami Heat maçını izlemek ister misiniz? O zaman telefonunuzu yanınızdan ayırmayın. Çünkü Miami Heat geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada kâğıt bilete son verdiğini ve biletleri önümüzdeki sezondan itibaren maçlardan bir hafta önce mobil olarak satışa sunacağını duyurdu. İOS veya Android cihazlardan uygulamayı indirip, gişede tarayıcıdan geçirerek arenaya geçiş yapılacağı söyleniyor. Bu sayede taraftarların beklemeden daha hızlı işlem sağlayacağı ve daha güvenilir bir ortamın oluşacağı da söyleniyor. Nasıl kullanılacağını merak edenler için aşağıya bırakıyorum.

ESPN’den Darren Rovell, takımın bir taraftarının, geçen yıl mobil giriş seçeneğini kullandığını fark etmesi üzerine bu kararı verdiğini bildirdi.
Miami Heat’in dijital strateji başkan yardımcısı olan Matthew Jafarian SportTechie’ye ‘’Tüm taraftarlarımızın isteği bu yönde, teknoloji odaklı etkileşim kullanılmaktadır. Aynı düşünceyi Heat’e de aktardık onlarda bunu destekledi. Taraftarın arenaya beklemeden giriş yapabilmesi için ortamın dijital olması gerekiyor. Bu uygulamayla hızlı bir geçiş sağlanacak.’’ dedi.
Yine ESPN’ye göre bu uygulama takım için, taraftarını daha yakından tanıyabilme olanağını sunduğunu söylüyor. Ayrıca Miami Heat yetkilisine göre, mobil bilet online iz sayesinde kayıp, çalıntı gibi durumlarda ortaya çıkan riski azalttığını söylüyor. Miami Heat’in yeni uygulamasının ardından sorular Heat’in “Bu henüz dijitaldeki başlangıcımız.” demesine ve diğer takımlara yöneldi. Gelişmeleri hep birlikte takip ediyor olacağız.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir