Mercedes-Benz Türk’ten Türkiye’nin ilk 4 boyutlu reklam filmi

Mercedes-Benz Türk, yeni Mercedes-Benz A-Serisi’ni 4 boyutlu (4DX) reklam filmiyle tanıtıyor.

Türkiye’de bir ilk olan film, İstanbul Marmara Forum AVM’de yer alan Cinemaximum’da gösterime sunuldu.

Mercedes-Benz Türk’ün, yeni Mercedes-Benz A-Serisi için özel hazırladığı proje kapsamında, sinema izleyicileri 4 boyutlu reklam filmini deneyimliyor. Türkiye’de bir markanın iletişiminde ilk defa kullanılan bu yöntem ile Mercedes-Benz Türk sektördeki öncülüğünü, iletişim alanına da taşıyor.

Bir reklam filmi ilk kez bu kadar çok hissedilerek izleniyor

İstanbul Marmara Forum AVM’de açılan ve Türkiye’de uzun metrajlı filmleri 4DX olarak izleme imkânı sunan sinema salonunda gösterilmek üzere Mercedes-Benz Türk tarafından hazırlanan yeni Mercedes-Benz A-Serisi reklam filmi ile sinema seyircileri bir reklam filmini ilk kez bu kadar çok hissederek izliyor. Bugüne kadar reklam filmlerini sadece izleyebilen ve duyulabilen sinemaseverler, yeni Mercedes-Benz A-Serisi 4DX reklam filmi ile reklamdaki rüzgârı hissedebiliyor, hatta kokuyu alabiliyor.

Sis, hareket, koku, su buharı ve ışık efektlerinin kullanıldığı yeni Mercedes-Benz A-Serisi reklam filminde, dumanlar yükseldiği anda sinema salonu da dumanlarla doluyor. Otomobil hareket ettiği anda ise izleyiciler koltuklarında hareket etmeye başlıyorlar. Filmdeki karakter ormanda koşarken salona orman kokusu yayılıyor ve Mercedes-Benz yıldızının ekranda çıkmasıyla salonda onlarca yıldız yanıp sönmeye başlıyor. Sinema salonu çıkışındaysa Mercedes-Benz ekibi tarafından hediyelerle karşılanan izleyiciler unutulmaz bir deneyim yaşıyorlar.

Yeni Mercedes-Benz A-Serisi 4DX reklam filmi, 31 Aralık Perşembe gününe kadar sinemaseverlerin izlenimine sunuluyor.

Künye bilgileri:

Marka

Mercedes-Benz Otomobil

Marka Temsilcisi

NilüferYıldırım

Ajans

LimonSocial

Müşteri İlişkileri

Begüm Büklüm

Proje Ekip Lideri

Hacı Bayhan

Proje Yöneticisi

Mert Ergül

Yapım Şirketi

Dinamo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir