Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home2/u8330582/public_html/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/includes/replace-variables/class-post-variables.php on line 521
Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama ve Satış Direktörlüğü görevine Şükrü Bekdikhan getirildi | Pazarlama Türkiye
Okuduğunuz Yazı
Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama ve Satış Direktörlüğü görevine Şükrü Bekdikhan getirildi

Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama ve Satış Direktörlüğü görevine Şükrü Bekdikhan getirildi

  • Mercedes-Benz Türk’ün otomobil satışında gösterdiği yüksek performans nedeniyle yeni bir yapılanmaya gidilerek, “Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama ve Satış Direktörlüğü” kuruldu.
  • Bugüne kadar elde edilen başarıların daha da artırlması hedefiyle kurulan yeni direktörlüğün başına da “Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama ve Satış Direktörü” olarak Şükrü Bekdikhan atandı.

Mercedes-Benz otomobil grubu, geçtiğimiz 5 yıl içerisindeki Türkiye’de % 140 oranında büyüme sağlayarak 2014 yılında 23.100 adetlik rekor satış adedine ulaştı. Yıllar içerisinde elde edilen bu önemli ve büyük başarının sürdülebilir şekilde devamı için Mercedes-Benz Türk bünyesinde yeni bir yapılanmaya gidilerek, Temmuz 2015 itibariyle “Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama ve Satış Direktörlüğü” kuruldu. Mercedes-Benz otomobillerin genişleyen ürün portföyü ile satış adetlerini artırmayı hedefleyen yeni direktörlüğün başına ise 1992 yılından bu yana Mercedes-Benz Türk bünyesinde çeşitli pozisyonlarda görev alan Şükrü Bekdikhan, “Mercedes-Benz Otomobil Grubu Pazarlama ve Satış Direktörü” olarak atandı.

Şükrü Bekdikhan kimdir?

Dokuz Eylül Üniversitesi ve Westfalen Münster Üniversitesi’nde işletme dalındaki eğitimini tamamladıktan sonra 23 yıl önce Mercedes-Benz Türk bünyesinde görev yapmaya başlayan Şükrü Bekdikhan, 2007 yılında Mercedes-Benz Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Bölüm Müdürü olarak tayin edildi. 2009 yılında Mercedes-Benz Türk Otomobil Grubu Bölüm Müdürü olarak atanan Bekdikhan ve ekibi önderliğinde Mercedes-Benz otomobil satışları, Türkiye premium otomobil segmentinde önemli seviyede yükseldi.

İlginizi Çekebilir

1964 doğumlu, evli ve iki çocuk babası olan Şükrü Bekdikhan, 01 Temmuz 2015 tarihi itibariyle Mercedes-Benz Türk’ün ilk “Mercedes-Benz Otomobil Grubu Pazarlama ve Satış Direktörü” olarak görevine başladı.

Yorum Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.© 2020 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

Hosting Sponsoru: Turhost