Okuduğunuz Yazı
Merakla Beklenen Baykuş Ödülleri Sahipleri ile Buluştu!

Merakla Beklenen Baykuş Ödülleri Sahipleri ile Buluştu!

  • Araştırma Dünyasının Oscar’ı olan Baykuş Ödülleri; 3 Eylül’de Four Seasons Bosphorus’ta 7. si düzenlenen ödül töreninde sahiplerini buldu.
Baykuş Ödül Gecesi

Araştırma Dünyasının Oscar’ı olan Baykuş Ödülleri; 3 Eylül’de Four Seasons Bosphorus’ta 7. si düzenlenen ödül töreninde sahiplerini buldu.
Pazarlama Türkiye olarak sponsorları arasında yer aldığımız törene 354 kişi katılım gösterdi. Araştırma & araştırma veren, reklam & reklam veren, medya, medya planlama, marka danışmanlığı, akademi, iletişim, pazarlama dünyasından çok değerli isimler bir araya geldiler.


TÜAD Başkanı Handan Esmer törenin açılış konuşmasında, 2013 yılında 63 başvuru ile başlayan Baykuş Ödülleri’nde 7. yılda 188 başvuruya ulaşıldığını, bu etkinliği bu denli sahiplenerek araştırma sektörünün prestijini ve gücünü artıran başta araştırma, araştırma veren ve veri toplama şirketleri olmak üzere, araştırma sektörünün paydaşları olan bütün ekiplere teşekkür etti.

Bu sene, Alışverişçi Baykuş, Eşitlikçi Baykuş, Global Baykuş, İtibarlı Baykuş, Memnun Baykuş, Metodik Baykuş ve Sendikal Baykuş kategorilerinde ilk kez ödül verilen gecede, toplam 67 proje ödüle layık görüldü.


Baykuş Ödülleri 2019 yılının kazananlarına erişmek için Buraya Tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.© 2020 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

Hosting Sponsoru: Turhost