E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
max ileri donusum

MAX İleri Dönüşüm Projesiyle Dondurma Çubukları Dönüşüm Yolculuğuna Çıkıyor.

MAX ve Onaranlar Kulübü iş birliğiyle hayata geçirilen MAX İleri Dönüşüm projesi, dondurma çubuklarından ileri dönüştürülebilecek onlarca fikir sunuyor.

Paylaştıkça artan mutluluğu kalpten kalbe taşıyarak pek çok ana eşlik eden Algida, MAX markası ve Onaranlar Kulübü ile bir dönüşüm yolculuğuna çıkıyor. MAX İleri Dönüşüm projesi, her gün dondurmalarının tadına bakan milyonlarca kişiye dondurma çubuklarının atıktan uçağa, kalemliğe, kuş yuvasına ve daha onlarca fikre nasıl dönüşebileceği konusunda ilham vermeyi amaçlıyor. Tüm ebeveyn ve çocukları daha sürdürülebilir bir dünya için ileri dönüşüm odağında oyuna davet ediyor.

“Bir dondurma çubuğu sadece bir dondurma çubuğu değildir!” diyen MAX İleri Dönüşüm, bu dönüşüm yolculuğuna katılmak isteyenleri, maxileileridonusum.com internet sitesi üzerinden birbirinden farklı içerikleri incelemeye davet ediyor. Dondurma çubuklarını toplayan ve dönüştürmek isteyen herkes, maxileileridonusum.com sitesinden içlerinde Gökçe İrten, Bülent Gültek, Mert Dolapçıoğlu, Elif Atmaca, Dilara Akbal, Artemis Günebakanlı, Ece Ağırtmış, Burak Beceren, Fırat Neziroğlu, Uğur Acil, Salih Küçüktuna, Simay Bahçıvan gibi isimlerin olduğu gönüllü sanatçıların yaptıkları projeleri inceleyip, ilham alabilir. Ayrıca #maxileileridönüşüm hashtagi ile kendi dönüşüm projelerini de Instagram üzerinden paylaşarak herkesi ilham olmaya davet ediyor. Fikir Kütüphanesi isimli bölümde ise ebeveyn ve çocuklar, Onaranlar Kulübü’nün hazırladığı kılavuzlardan yararlanılabilir. 

MAX ve Onaranlar Kulübü’nun ortak projesi “MAX ile İleri Dönüşüm” için hazırlanan stop motion tanıtım filmin ise Pomus Studio imzası taşıyor.

Tanıtım filmi link:

Reklamveren: Algida 

Reklamveren Temsilcisi: Toloy Tanrıdağlı, Hazal Kantman, Nur Gürgöze 

Proje Paydaşı: Onaranlar Kulübü 

Proje Yöneticisi: Doğukan Güngör 
 Proje Takımı: 
Cansu Gaytancıoğlu, Aytekin Gezici, Ufuk Emin Akengin, Mervenaz Çiçekdiken

Proje Görsel İletişim Tasarımı: Uğur Acil
 Proje İçerik Ekibi: 
Nilüfer Aksu, Burak Uslu, Filiz Kırmızıoğlu, Kardelen Ay 

Prodüksiyon: Pomus Studio

Yönetmen: Ediz Anavi

Yazar: Ediz Anavi & Meriç Atalar

Yapımcı: Diba Dilsiz

Animasyon: Meriç Atalar

Sanat Yönetimi: Türker Akman 

Işık: Vision Light

Post-Prodüksiyon: Roots Post Production

Müzik/Ses Tasarımı: Ogün Kayıkçı, İzel Baybars

PR Ajansı: Golin İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir