E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
Marshall 19 Mayıs Reklam Filmi

Marshall’dan 19 Mayıs’a Özel Reklam

Marshall, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramı için hazırladığı özel filminde atılacak bir adımla nelerin başarabileceğine vurgu yapıyor.

Türkiye’nin lider boya markalarından Marshall, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle hazırladığı reklam filmiyle dikkat çekti. “Her şey bir adımla başlar” başlıklı filmde Marshall atılacak bir adımın neleri değiştirebileceğini anlatıyor. Sosyal medya platformları üzerinden yayına alınan çalışmada Marshall tüm Türkiye’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor.

“Hayatı renklendir” mottosuyla özellikle gençlerin ilgisi çektiklerini belirten Marshall Pazarlama Müdürü Pınar Adabağ Atatürk’ün geleceği emanet ettiği gençlerin Marshall için de çok kıymetli olduğunu vurgulayarak “Marshall olarak geleceğimizin gençlere emanet olduğunu biliyoruz. Hayatın tüm renklerini üzerinde barındıran gençlerimiz bu enerjileri ile bizlere de ışık tutuyor, yol gösterici oluyorlar. Marshall olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gençlerimize destek olmaya onlarla omuz omuza ilerlemeye devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm ülkemizin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını kutlarız” dedi.

Marshall 19 Mayıs Reklam Filmi:

Marshall 19 Mayıs Reklam Künye:

Reklamveren: Marshall Türkiye

Reklam Ajansı : Glamly Digital

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir