E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
mh newyork cover

Marketing House, Çalışanlarını New York’a Taşıyor!

Global marketing, reklam ve PR ajansı olan Marketing House a.k.a. Eyula, en iyi yetenekleri bünyesine katmayı ve onlara benzersiz bir kariyer fırsatı sunmayı amaçlayan heyecan verici güncel İK politikasını açıkladı. New York Manhattan’daki yeni ofisinin başarılı lansmanının ardından Marketing House, dünyanın canlı ve dinamik kalbi New York’a taşınma vaadiyle çalışanlarına uzmanlıklarını ve potansiyellerini sergilemeleri için bir davet gönderiyor.

Marketing House’un Kurucusu Samat Umirzakov, “Vizyonumuz; marketing, PR ve reklamcılık alanlarındaki en parlak beyinleri bünyemize katmak ve onlara New York’ta gelişmeleri için benzersiz bir fırsat sunmaktır” dedi. “New York ofisimiz inovasyon ve yaratıcılık merkezi olarak hizmet verirken, ekip üyelerimiz farklı kültürlere, en son teknolojilere ve küresel markalara çalışarak kariyerlerini yeni zirvelere taşıyacaklar.”

Marketing House, yetenekli gençlere New York’un hareketli şehrine taşınma fırsatı sunuyor. Antalya ve İstanbul ofislerinden New York’a transfer olan yetenekler ile uluslararası bir başarı hikayesinin parçası olma şansını yakalamaları için onlara kapı açıyor.

Global marketing, reklam ve PR ajansı olan Marketing House, 2015 yılından beri İstanbul, Antalya, Cambridge ve New York ofislerinde global şirketlere 8 dilde 360 derece hizmet sunmakta.

Sorularınız ve başvurularınız için Marketing House’un web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir