E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
ancrevaismi

Markalara Değer Katacak Yeni Nesil Danışmanlık Şirketi: ancreva

Büyüme yolculuklarında markalara analitik, yaratıcı ve değer üreten yaklaşımı ile yön verecek, strateji ve marka mühendisliği şirketi : ancreva.com kuruldu.

Markalaşma şirketler ve girişimler için uzun soluklu bir yolculuk. Bu yolculukta, pazarı araştırmak, hedef kitleyi iyi anlamak, rakipleri iyi analiz etmek ve bu kapsamda iyi kurgulanmış bir marka strateji, markanın kimlik ve kişiliğinin netleştirilmesi ve dijitali etkin kullanmak çok önemli. Türkiye de insan gücü, şirketleri ve hızla büyüyen girişimcilik ekosistemi ile dünya markaları yaratabilecek güçte ve potansiyelde bir ülke. ancreva, marka mühendisi Ömürden Sezgin önderliğinde, bu gücün oluşumunda markalara analitik, araştırma, strateji oluşturma ve pazarlama yönetimi konusunda yön gösterme amaçlarıyla, strateji yanında aksiyonu da ön plana alan yeni nesil bir danışmanlık şirketi olarak hayata geçti.

Ülkemizin birçok konuda olduğu gibi markalaşma için de büyük bir potansiyele, yaratıcılığa ve içeriğe sahip olduğunu belirten Sezgin,markaların Türkiye ve dünyadaki etkin yolculukları için çalışacaklarını ve  bu yoldaki faaliyetlere emin adımlarla ilerleyebilmek için ancreva strateji ve marka mühendisliği şirketinin faaliyetlerine başladığını belirtiyor. 

ancreva danışmanlık şirketi, Türkiye’nin marka gücünü geliştirme hayali ile markalaşmaya mühendislik dokunuşu ekleyerek rakamlarla ve üretilen somut değer esas alınarak dijital odaklı hareket edecek ve paydaşlarına etkili bir hizmet sunacak.

Sorumluluk aldığı projelerde profesyonel yaklaşımına ek olarak şirketlerin bünyesindeki bir pazarlama ekibi gibi hizmet edebilen ancreva, güçlü marka ve güçlü girişimlerin, güçlü geleceği inşa etmek için en önemli araçlar olduğuna inanan bir ekibe sahip.

Marka mühendisliği yaklaşımı ile somut çıktılar

Küresel anlamda da Türk markalarına hizmet veren ancreva’nın ismi, İngilizce’de analiz, yaratım ve değer katma anlamlarına gelen “analyse”, “create” ve “add value” kelimelerinin kısaltmalarından oluşuyor. ancreva bu üç ana aşama ile markaların büyümelerinde yol arkadaşlığı yapıyor, üzerinde çalıştığı ve geliştirmekte olduğu sistemler ile ölçülebilir ve somut çıktılar elde ediyor.

Hayali olan bir ekip

ancreva’nın bir hayali var. Bu hayal doğrultusunda sadece firmalara marka danışmanlığı yapmıyor aynı zamanda sektörel öngörüler, araştırmalar ve marka anlayışına fayda sağlayacak, farkındalık yaratacak raporlar yayınlıyor, girişimlere ve KOBİ’lere destek olacak etkinliklere katkı sağlamayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir