E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
LC Waikiki E-Ticaret Bölge Grup Müdürü Arıyor

LC Waikiki’nin yeni iletişim ajansı Excel İletişim ve Algı Yönetimi oldu

Türkiye’nin lider moda perakende markası  LC Waikiki, yeni iletişim ajansını seçti. Yeni dönemde LC Waikiki’nin tüm iletişim faaliyetleri; hizmet verdiği sektör, marka ve kurumlara özel somut çözümleri, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlarla sunan Excel İletişim ve Algı Yönetimi tarafından yürütülecek.

“İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonuyla faaliyetlerini yürüten Türkiye’nin global giyim markası LC Waikiki’nin yeni iletişim ajansı tüm paydaşlarını “sürekli” başarıya taşımayı misyon edinen Excel İletişim ve Algı Yönetimi oldu. Excel İletişim ve Algı Yönetimi, iş birliği kapsamında LC Waikiki’nin kurumsal iletişim, medya ilişkileri yönetimi, kriz iletişimi, konu ve gündem yönetimi gibi tüm pr  çalışmalarını yürütecek.

Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki, 4 kıtada, 54 ülkede, 1200’e yakın mağazası ve 56 bin çalışanıyla hizmet veriyor. Faaliyet gösterdiği ülkelerin 22’sinde pazar lideri olan marka, şu anda Avrupa’daki en büyük 6. giyim perakendecisi konumunda yer alıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir