Kiğılı’da Gözü Kara İndirim Günleri Başladı

damattween

Kiğılı’da gözü kara indirim günleri başladı. Perakende sektöründe son yıllarda reklam filmleriyle ezber bozan Kiğılı, bu kez de “İndirim Günleri” kampanyası kapsamında bir ilke imza atıyor.

Markanın mikro sitesi ‘gozukaraindirim.com’, alışverişi adeta bir oyun deneyimine dönüştürürken, moda ve trendi en ekonomik seçeneklerle sunuyor. 

Yenilikçi vizyonu ve dünya standartlarındaki koleksiyonları ile kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olan Kiğılı, sektörde ezber bozan adımlarına devam ediyor. ‘İndirim Günleri’ kapsamında tüketicilerin karşısına bambaşka bir mikro site ile çıkan Kiğılı’nın gozukaraindirim.com mikro sitesinde moda ve trendi, en ekonomik fiyatlarla takip etmek mümkün.  Alışverişi adeta bir oyun deneyimine dönüştüren sitede tüketiciler, Kiğılı’nın son yıllarda dönüşen ve gençleşen yeni kreasyonuna en ekonomik fiyatlarla erişim fırsatı yakalıyor.

Kiğılı’da Gözü Kara İndirim , 4 Günde Ziyaretçi Rekoru Kırdı

Kiğılı’nın indirim günleri öncesinde tüketicilere kod kazanma fırsatı sunan gozukaraindirim.com sitesinde başlatılan kampanya, kısa sürede büyük ilgi görmeyi başardı. 4 günde 60 bini aşkın tekil kullanıcı ziyareti alan sitede, şu ana kadar 9 bin kişiye indirim kodu verildi.  Kampanya kapsamında kaydını yaptırıp aktif indirim kodunu alan ziyaretçiler, aldıkları kodları 22 Kasım – 08 Aralık 2019 tarihleri arasında Kiğılı mağazalarından ve kigili.com’dan yapacakları alışverişlerde kullanarak efsane indirimlerden faydalanabilecek.

SAYISIZ SEÇENEK YER ALIYOR

Her yıl heyecanla beklenen “Gözü Kara İndirim’’ gardırobunu yenilemek isteyenler için sayısız seçenekle geliyor.

Yeni sezona özel indirim fırsatları sunan Kiğılı’da her tarzdan ve her zevkten erkeğin aradıklarını bulabilecekleri yüzlerce seçenek yer alıyor.  Özel koleksiyon içerisinde; gömlekten trikoya, pantolondan, monta, parfümden çeşitli aksesuarlara kadar şıklık ve zarafeti bir arada sunan ürünler bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir