Kiğılı 19 Mayıs Reklamı

Kiğılı 19 Mayıs Reklamı

ds-damat

Ulu Önder Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 101’inci yıl dönümü kapsamında anlamlı bir projeye imza atan Kiğılı, ilk kez milli takıma seçilen 101 gencin giyim sponsorluğunu üstlendi. 

Türk erkek giyiminin önde gelen firmalarından Kiğılı, Mustafa Kemal Atatürk’ün, kurtuluşa giden yolda attığı adımları, “İmkansızı Başaran Bir Adamın Hikayesi’ ismiyle taçlandırdığı reklam filmine taşıdı. Yokluğun içinden gelerek nice zorluklara göğüs germeyi başaran ulu önderin anlatıldığı reklam filminde, başarılarla yazılmış bir tarihe kısa bir yolculuk yapılıyor. 19 Mayıs ruhunu yaşatan ve #BizeEmanet sloganı ile kalplere dokunan videoda, emanet aldığı takım elbiseyle dünyayı değiştirmek için yola çıkan bir liderin hikayesi anlatılıyor.

Hilal Suerdem: “19 Mayıs Ruhunu Yaşatıyoruz”

Türk sporuna ve sporcusuna katkı sunmayı sosyal sorumluluk bilinciyle sürdüren Kiğılı, yayınlanan reklam filmiyle, Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyeti’ne emanet ettiği gençliğe destek olmak için harekete geçtiğini açıkladı. Kiğılı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101’inci yılı şerefine yayınladığı animasyonla, ilk kez milli takıma seçilen 101 gencin giyim sponsorluğunu üstlenerek, “Gençler geleceğimizdir” demeye devam ediyor.

19 Mayıs reklam filmine yönelik konuşan Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem, “Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz ancak ihtiyacımız olan karamsarlık değil, birlik ve beraberlik duygusudur. Kiğılı olarak, bugüne kadar sayısız sponsorluk projelerine imza attık. 19 Mayıs ruhunu tüm benliğimizde hisseden bir şirket olarak, bu anlamlı güne yakışır bir çalışmayla gençlerimize desteğimizi sürdüreceğimizi belirtmekten mutluluk duyuyorum. 19 Mayıs’ın 101’inci yılı şerefine, ilk kez milli takıma seçilen 101 gencimize giyim sponsoru olarak; Atamız gibi, içindeki inançla imkansızı başaran tüm gençlerimizi desteklemeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Kiğılı 19 Mayıs Reklamı

Kiğılı 19 Mayıs Reklamı Künyesi:

Reklamveren: Kiğılı

Reklamveren Temsilcisi: İlkay Keleş, Tolga Şaylıman, Ayşem Başhan

Reklam Ajansı: MullenLowe İstanbul

ECD: Berkay Özay

Yaratıcı Ekip: Erdem Suyolcu, Kerem Şeşen, Bozkurt Belibağlı, Serdar Tabur

Müşteri İlişkileri: Ceyda Coşkun, Mehmetcan Şenergün

Stratejik Planlama: Yusuf Muslubaş, Alper Çetik

Ajans Prodüktörü: Tuğrul Karadeniz, Emirhan Akıncı

Post-prodüksiyon: Lunapark Yapım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir