Turkcell geleceğe yön vermek isteyen “Genç Yetenekleri” arıyor


Türkiye’nin Dijital Operatörü Turkcell, lisans son sınıf, yeni mezun,yüksek lisans, doktora ya da 3 yıllık tecrübeye sahip gençleri kapsayan “GNÇYTNK” programı için başvuruları toplamaya başladı.

Turkcell’in her yıl gençleri istihdam etmek ve genç yetenekleri ailesine kazandırmak için hayata geçirdiği kariyer programına başvurular başladı. Kariyer.net ve Turkcell’in kurumsal internet sitesi üzerinden yapılacak başvurular 11 Şubat’ta sona erecek.

Programa başvuranlar arasından seçilen 80 şanslı kişi, Turkcell’in İnsan Kaynakları Uzmanları ile gerçekleşecek yüz yüze mülakata katılma fırsatı elde edecek.

13 Şubat’ta Levent’te yer alan paylaşımlı ofis Workinton’da gerçekleşecek yüz yüze mülakatlar Turkcell’in tanımı ile Interview Challenge’’lar 09:00’ da başlayıp 16:30’da kadar sürecek. Bu mülakatı geçmeye hak kazananlar ise Turkcell’de işe başlama şansı kazanacak.

Program detaylarına göz atmak ve programa başvurmak isteyenler için linki bırakalım. Başvurmak için Tıkla


Zeliha Şit
2011 yılında, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nü kazandı. Lisans eğitimi sırasında, Anadolu Üniversitesi (AÖF) Marka İletişimi bölümünü tamamlayarak 2016 yılında çift diploma ile mezun oldu. Aynı yıl Ege Üniversitesi Halkla İlişkiler Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisansa başladı. Öğrencilik yıllarında Ege Üniversitesi PRatik Halkla İlişkiler Topluluğu'nda genel sekreterlik ve başkan yardımcılığı görevlerinde yer aldı. Sivil Toplum Kuruluşları'nın toplum faydasını gözeten, önemli kuruluşlar olduğunu düşünerek ''Let's Do it Akdeniz'' Projesi'nin iletişim takımında yer alarak aynı dönem Konak Belediyesi'nde öğrencilere gönüllü İngilizce dersleri verdi. Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş'nin, Ege Üniversitesi Marka Elçiliği görevini yürüterek, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde düzenlenen önemli etkinliklerin gönüllü olarak yer aldı. Aynı dönemlerde Türkiye Halkla İlişkiler Derneği ( TÜHİD) tarafından düzenlenen 13.Altın Pusula Ödülü ve Hayal Edin Gerçekleştirelim yarışması ‘’Beni Geri Döndür’’ projesi ile 2 ayrı ödülün sahibi oldu. Pegasus Hava Yolları Misafir İlişkileri ve Kredi Kayıt Bürosu Stratejik Planlama ve Kurumsal İletişim Departmanları'nda stajlar yaptı. Denge Koleji, The English Academy gibi firmalarda da yarı zamanlı olarak çalıştı. Mezun olduktan sonra Keel Billed Interactive'de ve Brandistanbul İletişim Danışmanlığı'nda çalıştı. Şu an GoodWorks İletişim Danışmanlığı'nda temsilcisi olduğu markaların iletişim çalışmalarını yürütmekte, çeşitli platformlarda pazarlama iletişimi, halkla ilişkiler ve dijital üzerine yazılar yazmaktadır.

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Turkcell geleceğe yön vermek isteyen “Genç Yetenekleri” arıyor

log in

reset password

Back to
log in
x
Bizi beğendiniz mi ?Her gün muhteşem yazıları okumak için beğenin.