E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Kariyer Etkinliği OKUL 12. Senesinde

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) tarafından bu sene 12. defa düzenlenecek Türkiye’nin en bilinen kariyer etkinliklerinden olan OKUL, yepyeni içeriğiyle 14-16 Aralık’ta Boğaziçi Üniversitesi’nde başlayacak.

Pazarlama Türkiye olarak medya sponsoru olduğumuz etkinliğin;
İlk günü olan 14 Aralık’ta şirket gezileri,
14-15 Aralık’ta eğitimler,
Etkinliğin ikinci günü olan 15 Aralık’ta İş Dünyası Simülasyonu,
16 Aralık’ta zirve ve Inspiring Talk düzenlenecek.

Etkinlik, ilk iki gün 150 katılımcı, zirve günü ise 400 katılımcı ile gerçekleştirilecek. Etkinliğin ilk günü gerçekleşecek olan şirket gezileri ile ziyaretçiler, alanında lider şirketlerin ofis hayatını görebilecek, vaka/mülakat seçenekleriyle deneyim kazanabilecek. Ziyaretçiler 14-15 Aralık günleri gerçekleşecek olan eğitimlerle farklı alanlarda kendilerini geliştirebilecekler.

15 Aralık günü gerçekleşecek olan İş Dünyası Simülasyonu ile şirket mentörlüğünde farklı departmanlardan tecrübe kazandıracak etkinliğin son günü olan 16 Aralık’ta gerçekleşecek olan zirve ile ziyaretçiler alanında uzman şirketlerin yöneticileriyle bir araya gelebilecek, onların deneyimlerini dinleyebilecek. OKUL etkinliğinde yine aynı gün gerçekleşecek panelle farklı şirketlerden konuşmacılarla E-Dünya ve Dijitalleşme hakkında bilgi verilecek.

16 Aralık günü ayrıca Inspiring Talk adı altında ayrı bir etkinlik düzenlenecek. Inspiring Talk etkinliğinde ziyaretçiler ilerleyen dönemde açıklanacak ünlü bir konuşmacıyla tanışma fırsatı yakalayacak.

 

Son başvuru 16 Kasım’da!  Hemen başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir