E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Kariyer Basamaklarında Destek Olacak Sertifika Programları

Günümüzde işletmelerde kariyer basamaklarını çıkmak her zaman önemlidir. Bu yazıda öğrencilere ve çalışanlara faydalı olacak, yetkinliklerini geliştirecek ve kariyer basamaklarının en makul sürelerde aşılmasına destek verecek CV’lerini daha ilgi çekici hale getirecek kariyer fırsatlarından bahsedeceğim.

Çalışma alanınıza paralel yetkinliğinizi ve uzmanlık seviyenizi göstermesi açısından sertifikalar çok önemlidir. Bazı kuruluşlarda sertifikalar terfi süreçlerini kısaltabilmektedir.

Türkiye’de Girişimcilik Eğitimi’e , Pazarlama Yönetimine ve Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimine kadar çok fazla sertifika alternatifi bulunmaktadır. Bu yazımızda tanıtacağımız güvenilir platform Campusera sayesinde ÜNİVERSİTE ONAYLI, ISLAK IMZALI SERTİFİKA alma şansını bulacaksınız.

Sertifika programları için kaynak ve zaman kısıtı olabilir bundan dolayı da sertifika konusunu ölçülü değerlendirmek gerekir. Örneğin Branşınız ile ilgili bir sertifika aldınız aynı alanda 2. sertifikayı almaktansa derinlemesine yetkinlik kazanacağınız diğer bir alanda sertifika için zaman ayırmak bazı durumlarda daha iyi bir tercih olabilir.

1 Sertifika 1 Yetkinlik

Varsayalım ki Sertifikalı Sosyal Medya Uzmanlığı sertifikasını aldınız aynı alanda aynı enstitü tarafından verilen 2. sertifika için zaman ve kaynak ayırmamanız gerekiyor. Bu sertifikayı tamamlayıcı farklı bir branşta yetkinlik kazanmanız veya İleri düzey farklı ensitünün Sosyal Medya Uzmanlığı sertifika programından sertifika almak daha mantıklı olabilir.

Sözkonusu yetkinliğin sertfika ile belgelenmesi artı değer katmaktadır. Bu belgenin Türkiye’nin seçkin Üniversitelerinden ıslak imzalı olmasıysa ekstra değer katacak bir durumdur. Örneğin, Risk yönetimi alanında aldığınız sertifikanın ardından hem sektörel olarak önemli hem de çalışma alanınız açısından kritik bir yazılım hakkında eğitim almak ve yetkinliğinizi geliştirmek daha faydalı olabilir.

Online Sertifika Programları hakkında daha detaylı bilgi için [boombox_button tag_type=”a” type=”primary” url=”https://campusera.com/kategoriler/satis-pazarlama-sertifikalari?utm_source=pazarlamatr-icerik” target=”blank” class=”class-name1 class-name2″]Buraya[/boombox_button] tıklayın.

Campusera ile kaliteli, güvenilir ve bilinirliği yüksek üniversitelerin sertifika programlarını CV’nize altın harflerle yazdırın.

Kariyer fırsatlarını yakalamada ve iş mülakatlarında herkesten bir adım önde olun.

İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Online Sertifika Programları hakkında daha detaylı bilgi için [boombox_button tag_type=”a” type=”primary” url=”https://campusera.com/kategoriler?utm_source=pazarlamatr-icerik” target=”blank” class=”class-name1 class-name2″]Buraya[/boombox_button] tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir