E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

KAMP’19 Koç Üniversitesi’nde Başlıyor!

Türkiye’nin ilk pazarlama kulübü olan Koç Üniversitesi Pazarlama Kulübü’nün 15.kez düzenlediği kariyer, gelişim ve network zirvesi KAMP’19, Akbank ana sponsorluğunda 15-16-17 Şubat’ta Koç Üniversitesi Rumelifener Kampüsü’nde gerçekleşecek. Pazarlama Türkiye olarak sponsorları arasında yer aldığımız etkinlik bu sene de birbirinden ünlü konukları ağırlayacak.

Her yıl bambaşka yeniliklerle donatılan KAMP, bu yıl tam 400 katılımcıya ev sahipliği yapıyor!

Türkiye’nin dört bir yanından kabul edilen mozaik katılımcı kitlemizi, bu yıl sürpriz konuşmacıları da barındıran 17 seminerin yanında eş zamanlı vaka analiz yarışmaları, iş mülakat provaları, workshoplar ve mini seminerler bekliyor.

17+ Seminer

CEO’lar, Genel Müdürler, Pazarlama Direktörleri, Akademisyenler, Motivasyon Konuşmacıları ve Kreatif Direktörlerden oluşan konuşmacı kitlemizle Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi’nde üç gün boyunca kendinize eşsiz deneyimler katabilirsiniz.

15+ Vaka Analiz Çalışması

Vaka çözümlemelerinde şirket yetkilileri ile iş dünyasının bir simülasyonunu yaşayabilir, sektör liderlerinin yaklaşımlarında söz sahibi olabilir, en’ler arasına ilk adımınızı şimdiden atabilirsiniz.

20+ İş Mülakat Provası

İş mülakat provalarıyla şirketlerle birebir iş görüşmelerine girebilir, geri dönüşler alabilir, hatta staj bulabilirsiniz.

10+ Workshop

Kreatif Workshoplarla bambaşka konularda tecrübeler edinebilir, farklı bakış açıları kazanabilirsiniz.

20+ Firma Standıyla İki Katlı Fuaye Alanı

Birbirinden farklı firma stantlarıyla seminer aralarında yepyeni lezzetler deneyebilir, interaktif stantlarla sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

30+ Şirket Katılımıyla Gala

Gala gecemizde kırmızı halı ve spot ışıkları eşliğinde şirket yetkilileriyle tanışabilir, kariyer fırsatları yakalayabilirsiniz.

Hemen Başvur!

Etkinlik sonunda Koç Üniversitesi onaylı sertifikanın sahibi olacaksınız. 

Kariyer basamaklarını tırmanmak istiyorsan, #buKampbaska

Her türlü soru ve önerileriniz için: marketingclub@ku.edu.tr 

Ayrıntılı Bilgi

Başvuru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir