Kahve Dünyası ’ndan Sağlık Çalışanlarına Destek

ds-damat

Kahve Dünyası , Koronavirüs salgınında gece gündüz demeden, özveriyle görevini yapan sağlık çalışanlarına moral ve destek için “Kahramanlarımıza” Paketi hazırladı.

Koronavirüs salgınıyla ilgili tedbirlerin üst seviyeye çıkarıldığı ülkemizde, “Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası büyük bir özveri ile gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanlarına anlamlı bir destek kararı aldı.

Toplum olarak yaşadığımız bu zor günlerde Kahve Dünyası, ilk etapta İstanbul’daki hastanelerde görevli sağlık çalışanlarına moral vermek için, “Kahramanlarımıza” Paketi hazırladı. Paket içerisinde sağlık çalışanlarının hem enerjisini artıracak hem de onları zinde tutacak çeşit çeşit kahve ve çikolata ürünleri yer alıyor.

Yaptıkları destekle ilgili açıklamada bulunan Kahve Dünyası Genel Müdürü Kaan Altınkılıç;

“Koronavirüs tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de maalesef hayatımızı hiç olmadığı kadar olumsuz etkiledi. Ülke olarak önemli bir süreçten geçiyoruz. Yetkili merciler gerekli tüm önlemleri alıyor. Bu mücadelede ön saflarda ise sağlık sektörümüzün değerli çalışanları yer alıyor. Kahve Dünyası olarak emeklerini çok kıymetli gördüğümüz sağlık çalışanlarımızın yanlarında olduğumuzu hissettirebilmek ve bir nebze de olsa morallerini yüksek tutmak amacıyla onlar için özel bir içerik hazırlamak istedik.

İlk etapta İstanbul’daki belirli hastanelere destek vererek başladık. Hedefimiz en kısa zamanda tüm sağlık çalışanlarımıza ürün desteğimizi sağlayabilmek. Bu zorlu dönemde gerektiğinde üzerimize düşen sorumlulukları üstlenmeye devam edeceğiz. Toplum olarak yetkililerin aldıkları önlemlere uyarak, birlikte hareket ederek bu günleri geride bırakacağımıza olan inancımızın tam olduğunu da ifade etmek isterim. Bu vesileyle önemli bir bilgilendirmeyi sizlerle paylaşıyorum. Tüketicilerin sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği yoğun destek talepleri üzerine, kamuoyunu bu desteğe dahil edebilmek ve daha çok sağlık çalışanımıza ulaşabilmek için “Kahramanlarımıza” paketimizi, isteyen herkesin destek sağlayabileceği bir bağış mekanizmasına dönüştürdük. Bağışta bulunarak sağlık çalışanlarımıza moral vermek isteyen herkesin online mağaza üzerinden destek vermesine imkan tanıdık. Bu kapsamda online mağazamız üzerinden yapılan birer adet her bağışa karşılık biz de bir adet paket daha bağışlayacağız.” dedi.

Bağış kampanyasına katılmak isteyen gönüllü kişiler 2 Nisan Perşembe gününden itibaren www.kahvedunyasi.com online mağazasını ziyaret edebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir