E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 16 Mart Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

İşyerinizin Tüm İhtiyaçları Avansas.com’da !

Ofislerin ihtiyaçlarını kolay ve hızlı bir şekilde karşılamalarını sağlayarak, işyeri alışverişine bambaşka bir boyut kazandıran Avansas.com, oldukça zengin ürün yelpazesine sahip. Fotokopi kağıdından, çay ve kahveye, temizlik malzemelerinden ofis mobilyalarına kadar uzanan geniş bir ürün çeşidi listesi sunan Avansas, kısa zamanda işyerleri için vazgeçilmez adreslerden biri haline geldi.

Avansas.com’da 5000 Fazla Ürün Çeşidi Var

avansas-300x6000Kolay kullanılan ve keyifli bir alışveriş yapma imkanı tanıyan web site aracılığı ile ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayan Avansas 7 ana kategori üzerinden ürünlerini sunuyor. Toplamda 5 binden fazla ürün çeşidi satışa sunuluyor. Yaklaşık 500 ürün Avansas markası altında üretiliyor.

Ofis ve kırtasiye ürünleri, kağıt ürünleri, kartuş ve toner, temizlik malzemeleri, gıda ve mutfak ürünleri, teknoloji ürünleri ile ofis mobilyaları ve hırdavat ürünleri farklı kategoriler altında toplandı. Ürünlerin fotoğraflarını inceleyebiliyor, ürüne dair bilgileri hemen görebiliyorsunuz. İhtiyaç duyduğunuz ürünleri saniyeler içerisinde sepetinize atarak siparişinizi tamamlamanız mümkün. Ödeme seçenekleri arasında kredi kartı, BKM Ekspress, Havale/EFT ve Kapıda ödeme seçenekleri yer alıyor.

Online işyeri alışverişi dendiğinde ilk akla gelen adres olmayı başaran Avansas.com sayesinde tüm işyerleri hem zamandan hem de yakıttan tasarruf yapabiliyor. İşyerleri kendi araçları ile alışveriş yapmak zorunda kalmadığı için yakıt tasarrufu da sağlamış oluyor. Alışveriş için bir ofis görevlisinin zaman ayırmasına da gerek kalmıyor.

Bilindiği gibi işyerlerinde kartuş ya da toner, A4 kağıt ve pek çok kırtasiye malzemesi en sık kullanılan ve en sık ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alıyor. Kartuşun bitmesi, işyerindeki iş akışının durması anlamına gelebiliyor. İşte bu nedenle hızlı teslimat ilkesi Avansas.com için son derece önemli. İhtiyaçların en kısa sürede sipariş sahibine ulaşmasını sağlayan firma, bu yönüyle de tüm işyerlerinden ve dolayısıyla müşterilerinden tam not almayı başarıyor.

Avansas.com Neden Çok Tercih Ediliyor?

İşyerleri için ürün çeşitlerinin kalitesi, markası, fiyatı ve daha pek çok husus önemli. Online olarak ofis mobilyası ihtiyaçlarının dahi karşılanmasını sağlayan Avansas.com işte bu noktada farkını belli ediyor. Öncelikle fiyatlar rekabetçi ve bu durum işyerlerinin gözünden kaçmıyor. Çok iyi fiyat etiketlerini gördüğünüz ürünlerin kalitesi ise beklentileri karşılıyor. Dolayısıyla işyerleri farklı adreslerde ürün arayışına girmiyor.

Hızlı teslimat Avansas popülerliğinin bir diğer nedeni oldu. İstanbul içerisinde kendi araçları ile 1 iş gününde teslimat gerçekleştirirken, İstanbul dışına da ürünler kargo ile kısa zamanda ulaştırılıyor. Ayrıca 2017 itibariyle Bursa, Kocaeli ve Tekirdağ illerine de bir iş gününde teslimata başladılar. Acil ihtiyaçlar için dahi ofislerin tercihi gönül rahatlığı ile Avansas olabiliyor. Ürün çeşidi bakımından da beklentilerin de üzerinde bir seçenek çokluğu ile karşılaşmak mümkün.

www.avansas.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir