E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
pazarlama turkiye 768x576px banner

İstanbulkart Mobil Yenilendi!

Yeni İstanbulkart Mobil, modern tasarımı ve yeni özellikleriyle kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor ve dijital İstanbulkart ile ulaşımı İstanbul’da uçtan uca dijital hale getiriyor.

Yenilenen stratejisiyle bir ulaşım kartının ötesinde ‘Şehrin Yaşam Kartı’ olan İstanbulkart, marketlerden müzelere, online alışverişlerden taksilere, kafe-restoranlardan akaryakıt istasyonlarına, perakende sektöründen eğlence sektörüne kadar birçok alanda ödeme aracı olarak İstanbullulara hizmet veriyor.

Ulaşım ve yaşam kartı olarak hizmet veren İstanbulkart, mobil uygulaması olan İstanbulkart Mobil ile fiziksel kartın tüm yeteneklerini ve teknolojinin getirdiği avantajları dijitale taşıyan hizmetler sunuyor. Yeni İstanbulkart Mobil kullanıcıların deneyim dünyasını değiştirmek ve aldıkları hizmet kalitesini artırmak amacıyla yepyeni tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile İstanbullularla buluşuyor.

Yeni İstanbulkart Mobil ile kullanıcı deneyimi artıyor, hayat kolaylaşıyor!

IOS, Android ve diğer işletim sistemlerinde rahatça kullanılabilen yeni İstanbulkart Mobil, tüm indirim haklarını saklı tutarak sunduğu QR kodla ödeme özelliği sayesinde fiziksel karta olan bağımlılığı ortadan kaldırıyor. Yeni İstanbulkart Mobil’de bakiye yükleme, abonman yükleme, HES kodu eşleştirmesi daha kolay bir hale geliyor. IOS işletim sisteminde NFC entegrasyonuyla TL ve abonman talimatı tanımlama işlemlerini mobil cihazlardan gerçekleştirme imkânı sunuyor.

Konuyla ilgili düşüncelerini dile getiren BELBİM AŞ Genel Müdürü Yücel Karadeniz:

“İstanbulkart’ı Şehir Yaşam Kartına dönüştürürken dijital inovasyonlarımızı da hızlandırdık”

“İstanbulkart’ı şehrin her noktasında kullanılabilen bir kart haline getirirken dijital inovasyonlarımızda hız kesmedik. İstanbulkart Mobil’in tasarımını ve arayüzünü daha kullanıcı dostu bir hale getirdik ve fonksiyonelliğini artırdık. Dijital kart özelliği sayesinde kullanıcılarımız ulaşım ödemelerini QR kod kullanarak kolayca yapabilir hale geldi. Aynı zamanda IOS işletim sisteminde de aktif hale gelen NFC özelliğiyle TL ve abonman talimatı tanımlama ve bakiye kontrolü işlemlerini mobil cihazlardan gerçekleştirebiliyoruz. Uygulamaya giriş prosedürleri 6 haneli rakamdan oluşan tek şifre ile giriş yapabilme desteği sağlarken parmak izi tanıma ve Face ID (yüz tanıma) özellikleriyle daha kolay ve güvenli bir hale geldi. Yeni İstanbulkart Mobil’e özel kampanyalar da İstanbulluların ve İstanbulkart Mobil kullanıcılarının hayatına olumlu şekilde dokunacak. İstanbullulara çok daha rahat bir kullanım sağlamayı ve deneyim dünyalarını daha üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz.”

Yeni İstanbulkart Mobil Kampanyalarla Dolu Bir Rota Sunuyor

İstanbulkart Mobil, kullanıcılarına özel kampanyalar ve indirim fırsatlarıyla da İstanbulluların hayatlarını kolaylaştırıyor.

Kullanıcılarına kolaylık sağlama motivasyonuyla çalışmalarını her geçen gün artıran BELBİM AŞ, İstanbulkart Mobil lansmanına özel kampanyalarla İstanbullular ile buluşacak.

Yeni İstanbulkart Mobil’in Özellikleri

  • IOS işletim sisteminde de TL ve abonman yükleme talimatını NFC yoluyla tanımlama
  • Uygulamaya giriş yapmadan çevrim dışı QR kodla ödeme işlemi
  • HES kodu eşleştirme
  • 6 haneli tek şifre ile uygulamaya kolay giriş
  • Vizeleme talimatı ve talimatın NFC ile tanımlanması
  • Parmak izi tanıma ve Face ID (yüz tanıma) özelliğiyle uygulamaya güvenli giriş
  • Kampanyalara katılım, kampanya takibi ve ödül kazanımı
  • Kanal bazlı olarak ticari elektronik ileti izni

Nasıl indirebilirim?

İstanbulkart Mobil uygulamasını Google Play ve Apple Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Link: https://bit.ly/istanbulkart_mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir