E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

İstanbul Cevahir AVM “Hiçbir İndirim Sağlığınızdan Değerli Değil!”

İstanbul Cevahir AVM, Covid-19 önlemleri kapsamında #EvdeKal çağrısını sürdürüyor. Süreci sosyal medya kanalları üzerinden “Avantajları, indirimleri ve fırsatları kaçırın! Hiçbir şey sizin sağlığınızdan değerli değil!” mesajıyla yöneten alışveriş merkezi, alışık olduğumuz söylemlerin dışındaki bu farklı aksiyonla dikkatleri üzerine çekiyor.

Vitrindeki ayakkabı, koleksiyonun en güzel çantası,  son trend  kulaklıklar ya da sezonun en stil giysisi… Sağlığımız yerinde değilse, hiçbirinin anlamı yok!  19 Mart 2020 günü  Covid-19 önlemleri kapsamında kapılarını geçici bir süre için kapatan İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi, #EvdeKal çağrısını sosyal medya kanalı üzerinden verdiği farklı mesajlarla sürdürüyor. Süreci “Fırsatları kaçırın”, “Dev indirimleri boş verin”, “Size özel ayrıcalıkları görmezden gelin”, Hiçbir şey sizin sağlığınızdan değerli değildiyerek alışık olduğumuz söylemlerin dışındaki bir anlayışla yöneten AVM,  ziyaretçilerine “Önceliğimiz sizsiniz” ayrıcalığını hissettiriyor.  İstanbul Cevahir AVM, sosyal medya kanalları dışında, AVM binasının dış  cephesindeki dev led ekrana gün boyu  mesajlar yansıtarak, “insan ve değer” kavramlarına gösterdiği hassasiyete vurgu yapıyor.

İstanbul Cevahir AVM, ilgili bakanlıkların tavsiye kararına uyarak Covid-19 önlemleri kapsamında faaliyetine geçici bir süre ara verdiğini şu şekilde duyurmuştu: “Siz değerli ziyaretçilerimizin, yakınlarınızın, paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığını güvence altına almak adına İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nin kapılarını 19.03.2020 tarihi itibariyle geçici bir süre kapatma kararı almış bulunuyoruz. Gelecek güzel günler için #EvdeKal Türkiye! En kısa zamanda, sağlıklı günlerde görüşmek üzere.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir