E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

İntema Yaşam Dijital Ajansını Seçti

İntema, Berloni ve Bulthaup mutfak markalarını bünyesinde bulunduran Eczacıbaşı Yapı Grubu şirketi İntema Yaşam, Kanyon’daki yeni konsept mağazası İntema Yaşam ve tüm markaları için sosyal medya yönetimi de dahil dijital ajansı olarak BAL ile anlaştı. İntema Yaşam, arkadaşlarınızla bir sofra etrafında toplanıp yeni hikâyeler paylaşacağınız bir yer ve mimarlarla birlikte malzemeden aksesuarlara kadar tüm seçimleri yaparak hayalinizdeki mutfağı oluşturabilmeyi vaad ediyor. Berloni markası ile İtalya’nın 60 yıllık mutfak markası Berloni, bu alandaki deneyimini İtalyan zevki ve geleneğiyle bir araya getiriyor. Bulthaup markası ile sadelik, fonksiyonellik, tasarım ve estetiğin buluştuğu mutfaklar, doğal malzeme ve el işçiliğiyle hayat buluyor.

Mutfak modellerinin yanı sıra yemek atölyeleri, kirala & pişir mutfakları, restoran ve kafeleriyle mutfağa ve yemeğe dair keşfedilecek çok şeyin olduğu yepyeni bir dünya olan İntema Yaşam, kendini yeni heyecanlar yaşayacağınız, yeni lezzetler tadacağınız, keşfedeceğiniz, öğreneceğiniz, deneyeceğiniz, eğleneceğiniz bir yer olarak tanımlıyor. İsterseniz malzemelerinizi getirip 6 ya da 8 kişilik mutfaklarda arkadaşlarınızla bir masa etrafında toplanın ve onlarla birlikte yemek pişirebileceğiniz mutfaklarda ekipman ve bulaşıklar İntema Yaşam’a ait oluyor. Yemeği şef yapsın derseniz profesyonel şefler size özel menü hazırlıyor, sadece sizin için pişiriyor.

Aynı zamanda İntema Yaşam Akademi’de  2 kişinin çalıştığı 20 kişilik atölye alanında ocağın başına geçerek ve lezzetli tarifleri şeflerle birlikte pişirebilirsiniz. Hem katıldığınız eğitimle ilgili bir sertifikanın da sahibi olabilirsiniz. Bazen de İntema Yaşam’a konuk olan mutfak dünyasının büyük isimleriyle özel atölyelere katılabilir, ünlü şeflerin mutfak sırlarını öğrenebilirsiniz. El yapımı seramik ürünlerden masa örtülerine, profesyonel bıçaklardan tencerelere, kahve makinelerinden mutfak robotlarına onlarca farklı markanın mutfak cihazları ve sofra aksesuarlarını da burada bulabilirsiniz.

BAL’ın diğer müşterileri arasında Pınar, Linens, İst Marina Alışveriş Merkezi, Note Cosmetics, Accesorize, Parex ve Multinet Up da bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir