E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Instagram Arkadaşlarınızla Canlı Yayın Yapma Özelliğini Getirdi

Son dönemlerin en popüleri canlı yayınlara, Instagram bir güncelleme daha getirdi. En son anket özelliğini getiren instagram şimdi yeni bir güncelleme ile eğlenceli bir hal alacağa benziyor.

[boombox_button tag_type=”a” type=”primary” url=”https://pazarlamaturkiye.com/sosyal-medya/instagramdan-yeni-bir-atak-anket-ozelligi/” target=”blank” class=”class-name1 class-name2″]Instagram’dan Yeni Bir Atak: Anket Özelliği![/boombox_button]

Geçtiğimiz Kasım ayında canlı video tanıtımından bu yana, milyonlarca kullanıcı bunu arkadaşlarıyla ve takipçileriyle bir şekilde bağlamak için kullandı. Instagram şimdi, insanlarla bağlantı kurmak için bunu daha eğlenceli hale getirdi.


Yeni gelen güncelleme ile artık arkadaşlarınızı canlı yayınıza davet edebilir, dilediğinizde çıkabilirsiniz. Nasıl mı? Yayın sırasında misafir eklemek oldukça basit. Sağ alt taraftaki yeni simgeye dokunarak yayını izlemekte olan herkesi davet etmek için ‘’Ekle’’ ye dokunabilirsiniz. Yayına katıldıklarında ise ekranın ikiye bölünerek bir anda ortak yayına geçebilirsiniz.

Canlı yayındaki arkadaşınızı istediğiniz zaman çıkartabilir ya da yayına başka katılımcılar ekleyebilirsiniz. Yayın sona erdiğinde ise canlı yayınınızı öykülerde paylaşabilir ya da tamamıyla silebilirsiniz. Takip ettiğiniz biri ortak canlı yayınınızı öyküler çubuğunda iki çevrenin bir araya geldiğini göreceksiniz. Videoyu izlemek için üzerine dokunabilir, video kaybolana kadar yorum yapabilirsiniz.

Canlı yayına yeni bir boyut getiren Instagram, bu güncelleme ile daha eğlenceli hale gelecek 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir