Büyük Fikirler İçin Dinlenme Yeri [Google İnfografik]


Kısa süre önce Google Reader, Google mezarlıklarında dinlenmek için sergilenen en son ürün oldu. Her ne kadar (nispeten küçük) hayran kitlesi tarafından sevilirse de, Google Reader varlığı hak edecek kadar popüler değildi.
Ne yazık ki, Google Reader zamansız bir ölümle karşılaşan tek ürün değildi. Aynı kaderi paylaşan diğer harika Google ürünlerine bir göz atın.

Google Konuşma Metin ve sesli iletişim sağlayan, anında mesajlaşma hizmetinin yerini 15 Mayıs 2013’te Google+ Hangouts almıştır.

Google Buzz. Google’ın sosyal paylaşım ağı, mikroblog ve mesajlaşma aracı Gmail’e entegre edildi. Bağlantılar, fotoğraflar, videolar, yorumlar ve durum güncellemeleri konuşma yoluyla paylaşılabilir ve düzenlenebilir. Buzz 15 Aralık 2011’de öldü.

Google Labs. Google, “daha maceracı kullanıcılarımızın bazı vahşi ve çılgın fikirlerimizin prototipleriyle oynayabileceği ve onları geliştiren mühendislere doğrudan geribildirim sunduğu bir oyun alanı” olarak adlandırdı. Google, Temmuz 2011’de oyun alanını kapattı.

Üretimi durdurulan diğer Google ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, WordStream’e göre aşağıdaki bilgi grafiğini kontrol edin:

google-infographic11


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Büyük Fikirler İçin Dinlenme Yeri [Google İnfografik]

log in

reset password

Back to
log in
Marketing Hub 17 Aralık Tarihinde 2019 Dijital Pazarlama Trendlerini Konuşmak İçin Toplanıyor.Kayıt Ol
+ +
x
Bizi beğendiniz mi ?Her gün muhteşem yazıları okumak için beğenin.