E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

II. XYZ Kampı!

Bu sene ikincisi düzenlenecek olan XYZ Kampı 22-25 Ağustos tarihleri arasında Özyeğin Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Simurg Derneği tarafından düzenlenen kamp, 16-23 yaşları arasında olan lise ve üniversite öğrencilerine inovasyon kültürünü kazandırmayı ve kurumsal firmalarla gençlerin etkileşime geçmesini amaçlamaktadır.

İş Bankası’nın ana sponsor olduğu kampta Huawei, Pfizer, BASF ve Hadi Live da komite şirketleri olarak bulunacaktır. 150 üniversite ve 60 lise öğrencisi kamp boyunca çeşitli konferanslar, etkinlikler, komite çalışmaları, vaka sunumları, workshoplar, kriz yönetimi, lobi çalışmaları, boğaz turu ve açık hava sineması gibi birçok içerikle 4 gün boyunca hem eğitici hem keyifli vakit geçirecekler.

Kamp 4 gün 3 gece olarak gerçekleşecek olup, konaklama Özyeğin Üniversitesi’nde gerçekleşecektir. 335 TL olan kamp ücreti konaklamayı, öğünleri, servisi ve etkinliklerin tamamını barındırıyor. Simurg Derneği ne kadar kâr amacı gütmeyen ve tamamı öğrencilerden oluşan bir STK olsa da böyle büyük bir organizasyonu karşılamak için katılımcılardan destek alması gerekiyor.

Kamptaki akış 5 aşamadan oluşuyor:

Birinci kısımda konferanslarla katılımcıları alıştırmak ve motive etmek amaçlanıyor. Şirket yetkililerinin ve influencerların konuşmalarına ek olarak inovasyon kültürü üzerine eğitimler veriliyor. 

İkinci kısımda katılımcıların kendi seçeceği şirketlerle vaka çalışmalarına başlanıyor ve gruplar halinde çözümlemeler yapılıyor. En sonunda ise her grup sunumunu şirket yetkililerine iletiyor.

Üçüncü kısımda ise katılımcılar komite formuna geçerek verilen krizleri çözüyor.

Dördüncü kısma gelinince katılımcılar rakipleriyle bir araya gelerek lobi çalışması yaparak birbirleri ile oy alışverişi yapıyorlar. Komite başkanı da her gruba ayrı puanlandırmada bulunuyor.

Son aşamada ise ödül törenine geçiliyor ve sürecin birincisine ödülü veriliyor. Siz de Simurg Derneği’nin eğitimine katılabilmek, unutulmaz anılar yaşamak, farklı insanlar tanımak ve aynı zamanda da akademik çalışmaların içinde bulunmak istiyorsanız bu kampa katılmalısınız!

Bu linkten kampa başvuru yapabilirsiniz:
https://gia-s.org/basvur/

II.XYZ Kampı Tanıtım Videosu:
https://ww.youtube.com/watch?v=IXbRz5d9Q4k

Ayrıca kampın instagram hesabını takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/xyzkampi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir