İDAŞ ve Özcan Deniz Mira Coil Teknolojisi ile Karşınızda

ds-damat

Yeni sezona İdaş ve Özcan Deniz iş birliği güçlü bir giriş yaptı. İkinci reklam filminde bizi Türkiye’de sadece kendisinin ürettiği, Mira Coil Teknolojisi ile tanıştırıyor.

Geçtiğimiz temmuz ayında başlayan İdaş ve Özcan Deniz iş birliği ikinci reklam filminde bu kez yepyeni bir teknolojiyi tanıtarak devam ediyor. Türkiye’de sadece İdaş’ın ürettiği Mira Coil teknolojisi Özcan Deniz’in sunumu ile tüketici karşısına çıkıyor.

Reklam filmi son dönemde yatak sektöründe yaşanan karışıklığı konu alıyor ve bu karışıklığı ortadan kaldırıp, etkili bir çözüm sunuyor. Son dönemde her bir problem için yatak önerisi ile dolu olan sektör, insana ister istemez şu soruyu sorduruyor: “Benim evimde kaç tane yatak olabilir ki?” Özcan Deniz de reklam filminde tam olarak bu noktadan yola çıkıyor. Stres atmak, dinç olmak ya da başka beklentilerimizin her biri için ayrı ayrı yatak mı alacağız?

Çözüm tam bu noktada devreye giriyor. Mira Coil’in içindeki kesintisiz yay sisteminin, farklı vücut ağırlıklarına uyum sağlayarak, ideal omurga desteği ile kesintisiz uyku sunması, aslında sağlıklı uyunan bir uyku ile her beklentimizi karşılayabileceğimizi açıkça gözler önüne seriyor. 

İdaş’ın kullanıcılar tarafından en çok tavsiye edilen yatak olması boşuna değil. Bu bilgiye reklam filminde de yer veriliyor. Anlaşılan İdaş ve Özcan Deniz iş birliği daha nice yenilikler sunacak. Tüketicinin de takdiri ve onayı ile önümüzdeki dönemde yepyeni ürünler ve kampanyalar göreceğiz.

KÜNYE

Reklamveren: İdaş
Reklamveren Yetkilisi: Dilek Demiroğlu, Bozkurt Şişman
Reklam Ajansı: Gliese İstanbul
Yaratıcı Ekip: Saadet Demirel, Fırat Özbudak, Nihan Adıyaman, Buse Naz Dikici 

Kreatif Direktör: Levent Karakaya 
Stratejik Planlama: Vahide Tandelen
Müşteri İlişkileri: Seda Güler

Fotoğraf: 5500 Photography
Yapım Şirketi: DNZ Film & Renkli Filmler
Prodüktör: Vural Turunç

Post Prodüksiyon: Mojo Vfx

Yönetmen: Özcan Deniz
Medya Planlama: Time Medya
Dijital Planlama: Medya Ad

Kullanılan Mecralar: TV, Sinema, Açıkhava, İnternet, Basın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir