fm3

Humm Organic’in iletişim çalışmalarını FM İletişim yönetecek

%100 organik tarım ürünleriyle küçükten büyüğe herkes için sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıklar sunan Humm Organic, iletişim çalışmalarını FM İletişim ile sürdürecek. 

Kurabiye, kraker, bar, kek, puf ve kahvaltılık gevrek çeşitleriyle Türkiye’nin en geniş organik atıştırmalık ürün yelpazesine sahip olan Humm Organic, iletişim çalışmalarını FM İletişim Danışmanlığı’na emanet etti. FM İletişim, stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti kapsamında markaya medya ilişkileri, liderlik iletişimi, içerik ve proje yönetimi konularında destek verecek. 

Humm Organic ürünleri, sentetik veya kimyasal gübre kullanılmayan yüksek toprak kalitesinde yetişen, , %100 organik tarım mahsulü meyve ve sebzelerden üretiliyor. Hiçbir katkı ve koruyucu madde içermeyen, renklendirici ve şeker bulundurmayan “Temiz Reçete”li Hum Organic ürünlerinin vegan ve glütensiz seçenekleri de bulunuyor. Türk damak tadına uygun, lezzetli ürünleri ve keyifli sunumlarıyla sadece çocukların değil yetişkinlerin de ilgisini çeken marka bugün, ülke genelinde 3.000’e yakın satış noktasında ve www.humm.com.tr web sitesinde  tüketicileriyle buluşuyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir