23-27 Mayıs Tarihinde Düzenlenecek Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse" Etkinliğine Ücretsiz Katılmak İçin Tıklayın
hosting seciminde niobe hostingi secmek icin 5 neden

Hosting Seçiminde Niobe Hosting’i Seçmek İçin 5 Neden

Çevrimiçi işletmeler ve e-ticaret dünyası söz konusu olduğunda, akılda tutulması gereken en önemli şeylerden biri de doğru “web hosting” hizmetini seçmektir. Web hosting, başarılı bir web sitesine sahip olmanın en önemli yönlerinden biridir, çünkü iyi bir hosting hizmeti size daha hızlı bir web sitesi yüklenme hızı sağlar ve bu da daha iyi bir SEO erişimine yardımcı olur.

Güvenilir bir web hosting hizmeti ayrıca, bilgisayar korsanlarından ve kötü niyetli saldırılardan kaçınmanıza da olanak sağlar.

Peki, piyasada bu kadar çok web hosting hizmet sağlayıcısı varken, sizin için doğru web hosting hizmetini nasıl seçeceksiniz?

Seçiminize yardımcı olmak için bugün size, domain ve hosting sektörünün önemli şirketlerinden biri olan Niobe Hosting’in öne çıkan özelliklerini anlatacağız.

Hosting Seçiminde Neden Niobe Hosting’i Seçmelisiniz?

1. Gelişmiş Hosting Teknolojisi

Herhangi bir web hosting hizmetinde en çok aranılan özellik, şüphesiz, web sitesinin tutarlı çalışma süresi ve yanıt verebilirliğidir. Web sitesi hızı SEO‘yu ve nihayetinde web sitesi trafiğini etkilediğinden, bir web sitesinin olabildiğince hızlı olması gerekir. Niobe Hosting; sistem ve yazılım mühendislerinin geliştirdiği gelişmiş altyapısı ile kesintisiz hizmet için çalışır. Son teknoloji %100 SSD altyapı sayesinde web siteleriniz çok daha hızlı ve performanslı olmasını sağlar. Web sitelerinizin açılma hızını minimum seviyeye çekerek müşterilerinizin memnuniyetini artırmanıza yardımcı olur.

2. Uygun Maliyet ve Koşulsuz İade Garantisi

Maliyet, herhangi bir ürün veya hizmet seçerken önemli bir faktördür ve bu durum, web hosting hizmeti seçerken de farklı değildir. Fakat seçiminizi yaparken neye ödeme yaptığınızı bilmeniz gerekir.

Niobe Hosting’de müşteriler, pazarlama için değil, gelişmiş hosting teknolojisi için ödeme yaptığını bilir. Ayrıca, pazarlamalarına çok fazla para harcayan ve ilk yıldan sonra %500’e varan yenileme fiyatları talep eden bazı web hosting şirketlerinin aksine, birçok üründe koşulsuz iade garantisi sunar.

Niobe Hosting, aylık 0,59 dolardan başlayan Başlangıç, 1,79 dolar olan Uzman, 2,99 dolar olan Profesyonel ve 5,99 dolar olan Ultra Plan’ı ile fiyatlandırma açısından uygundur.

Niobe Hosting ayrıca, Profesyonel & Ultra hosting planları ile sınırsız alan adı barındırma, sınırsız disk alanı, sınırsız trafik, sınırsız e-posta ve ücretsiz SSL sunar. 

Sınırsız alan adı barındırma, sadece 1 hesapla istediğiniz kadar çok web sitesi oluşturmanıza olanak tanır.

Ücretsiz SSL ile güvenli bir barındırma platformuna sahip olmak, müşterilerin hassas verilerinin güvenliği konusunda endişelenmeden web sitenizi ziyaret etmesini sağlar.

3. Müşteri Desteği

Eğer bir web siteniz varsa, zaman içinde mutlaka teknik problemlerle karşılaşırsınız. Böyle bir durumla karşılaştığınızda, web hosting hizmetinizin mükemmel bir müşteri desteği olması gerekir.

Niobe Hosting, telefon, canlı sohbet ve e-posta yoluyla 7/24 teknik destek sunar. Niobe Hosting müşterisiyseniz, bir sorununuz olduğunda, destek ekibiyle canlı sohbet edebilir, bir ticket açabilir ve telefonla Türkiye’nin en tecrübeli destek uzmanlarıyla görüşebilirsiniz.

Niobe Hosting ayrıca, müşterilerinin yaşadıkları sorunu bulabilecekleri mükemmel bir yardım destek tabanı sağlar. Müşteri destek ekibine ulaşmadan sorununuzu çözmeniz için bu bilgilerden yararlanabilirsiniz.

4. Geniş Ürün Yelpazesi ve Çoklu Hosting Planları

Niobe Hosting müşterilerine; Paylaşımlı (Shared) Hosting, WordPress Hosting, Windows Hosting, Linux Hosting, VPS Server ve Sunucu Barındırma gibi geniş bir ürün yelpazesi sunar. 

Ayrıca farklı kullanıcıların farklı gereksinimleri olduğunu bildiğinden, bu gereksinimlerini bütçelerinin altında karşılamak için kullanıcılarına birden fazla hosting planı sunar. Tüm bu hosting planlarında ücretsiz yedekleme ve taşıma sağlar.

5. 20+ Yıllık Tecrübe

Müşterilerine 20 yılı aşkın süredir katma değerli, inovatif servislerle çözüm üreten Niobe Hosting, Türkiye’deki en güvenilir ve tanınan web hosting hizmetlerinden biridir. Müşteri desteği, çalışma süresi, paylaşılan barındırma ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birçok alanda öne çıkan özelliklere sahiptir. 

Şirketin deneyimi, bir dizi özellik ve performansla birleştiğinde, herhangi bir web sitesi sahibi için Niobe Hosting, akıllı bir seçim haline gelir.

Özetle, Niobe Hosting hem deneyimli WordPress geliştiricileri hem de yeni başlayanlar için güçlü bir seçimdir. https://www.niobehosting.com/hosting/ buradan hosting paketlerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Yüksek hızlar ve teknik müşteri desteği ile kullanıcılarını problemler karşısında yalnız bırakmaz. 

Ayrıca:

  • Harika bir çalışma süresi sunar.
  • Veri ihlalini önlemek için sıkı güvenlik önlemleri alır.
  • Türkiye’nin en tecrübeli teknik destek ekibine sahiptir.
  • Uygun fiyatlı ve esnek barındırma planları sunar.
  • Hosting ve sunucu hizmetleri için 15 gün koşulsuz iptal/iade hakkı sunar.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir