E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
öncebihopi reklam kampanyasi 3

Hopi Yeni Reklam Filmini Yayınladı

 ‘Önce bi Hopi’ diyerek tüketicilere en avantajlı, özgür ve demokratik alışverişin kapılarını açan Hopi, yeni reklam filminde baştan aşağı değişen özelliklerini anlatıyor. 

2015’te bir sadakat uygulaması olarak yolculuğuna başlayan Hopi, yeni reklam filmi ile perakendede “icat çıkarma” vizyonuyla baştan aşağı yenilendiğini duyurdu. Uygulama, yayınladığı dijital reklam filminde, yeni özellikleri ile birlikte artık bir alışveriş uygulamasından çok daha fazlası olduğunun altını çiziyor. 

Reklam filminde ‘Önce bi Hopi’ diyerek kullanıcılarına seslenen Hopi, marka algısını; 15.8 milyon kullanıcısı için bir ürünü satın alma fikri akıllarına düştüğü andan itibaren yani “hayatın her anında” yanlarında olan güvenilir bir marka ve alışveriş arkadaşı olarak konumlandırıyor.

Sunduğu olanakların çeşitliliği ve her fırsatta kazandırmaya yönelik uygulamalarının anlatıldığı reklam filminde Hopi’nin kullanıcı dostu, sade ve modern ara yüzünün yanı sıra yeni marka kimliği ve logosunu da görüyoruz. “Bir aradalığın harmonisi” olarak tanımlanan bu yeni logoyla marka kendini, hayatın sadece bir parçası değil, tam da kendisi olarak tanımlıyor. 

Yeni her özellik için bir kısa film

Hopi, YW İstanbul tarafından hazırlanan reklam filminin; Alışveriş, Paylaş Kazan ve Kartsız Taksit Limiti gibi yeni özelliklerini anlattığı üç kısa versiyonunu da yayınladı.  

Filmin prodüksiyonunu Gorilla yaparken, yönetmenliğini ise Fatih Sinan Şimşek üstlendi. Kampanya fotoğrafları ise Jul Creative ile Serdar Acar imzası taşıyor. 

Künye: 

Marka: Hopi

Marka Ekibi: Gül Sağır Aydın, Yiğit Kalafatoğlu, Alara Akyiğit, Sena Toprakçı, Selen Kural, Yasemen Yücel

Ajans: Youth Works

Ajans Başkanı: Seden Gürcü

CCO: Fatih Sinan Şimşek

CD: Kerem Çar

Kreatif Ekip: Asena Üstün, Buğçe Yıldırım, Ecem Çalık, Nur Yanık, Selman Vardar, Kevser Köseoğlu, Özlem Çalışkan, İrem Kartal

Müşteri İlişkileri: Ümit Yılmaz, Seyithan Çatı, Murat Turgut

Önce bi Hopi Reklam Filmi:

Paylaş Kazan:

BNPL:

Shop:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir