HOPİ İle Akıllı Alışveriş

damattween

Müşteriye kendini özel hissettirmek markaların artık esas amaçlarından biri haline geldi. Aslında müşteriye özel çalışmalar yapılmasının temelinde onları markanın sadık bir elçisi durumuna getirmek yatıyor. Sadık bir müşteri o markanın satışına etki etmekle kalmıyor aynı zamanda çevresine verdiği tavsiyelerle marka ile ilgili olumlu mesajlar veren bir marka temsilcisi görevi üstleniyor. Bu sebeplerden dolayı tüketici güveni ve bağlılığı yaratmak adına birçok marka sadakat programı kapsamında çalışmalar yürütüyorlar. Bunların en yenisi ise Hopi.

Televizyon ekranlarında reklamlarıyla sıkça karşılaştığımız Hopi, akıllı alışverişin yeni uygulaması. Bir çok marka ile kampanyalar düzenleyen bu uygulama, müşterinin zevklerini ve ilgi alanlarını öğrenerek istedikleri ürünlere kolayca ve inanılmaz fırsatlarla ulaşmalarını sağlıyor.  Hopi’yi kullanmakta bir o kadar kolay. Uygulamayı IOS veya Android işletimli telefonuna ücretsiz olarak indiriyorsun ve Hopi’nin seni ve tarzını anlaması için profil bilgilerini tamamlayarak sana özel kampanyalara ulaşabiliyorsun. Anlaşmalı mağazalarda yaptığın alışverişlerde telefonunu kasaya tutarak kampanyalardan yararlanabiliyorsun aynı zamanda da paracık kazanabiliyorsun. Kazanılan paracıkları başka alışverişlerde değerini katlayarak kullanabiliyorsun. Örneğin; Morhipo’da yaptığın alışverişlerde 25 paracık 5 kat değerli.

Hopi’nin sadakat programı olarak kullanılan mağaza kartlarından farkı ise hem dijital bir uygulama olması hem de her marka için ayrı bir karta ihtiyaç olmaması.

Boyner Grup sunduğu bu uygulama ile alışveriş dünyasına bir yenilik, ekonomiye canlılık, müşteriye paracık ile kazanacakları ek alım gücü, kişiselleştirilmiş kampanyalar ve markalara ise farklı beklentilere uygun ürünleri doğru zaman ve yerde sunmaları sonucu üretimde ve pazarlamada verimlilik vaat ediyor.

Büyümeye giden yolun günümüz koşullarının getirdiği teknolojiyi kullanmak ve müşteri ile yakın ilişki kurmaktan geçtiğini gören Boyner Grup akıllı uygulaması ile alışverişte kalıcı bir yer edinecek gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir