E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Honda Türkiye Yeni Reklam Kampanyası: İçinde Fazlası Var

Dünyaca ünlü otomobil yönetmeni Tibor Glage imzası taşıyan yeni Honda Civic reklamı ‘İçinde Fazlası Var’ sloganı ile yayına girdi. Türkiye gösteriminin ardından Avrupa ve Körfez ülkelerinde yayınlanacak olan reklam filminde 5 ayrı otomobilde bulunan farklı özelliklerin tek bir Honda Civic’te birleşmesinden bahsediliyor.

Yenilenen Honda Civic için hazırlanan reklam filmi Türkiye’de yayına girdi. Yapılan makyaj sonrasında kazandığı sportif görünümünün yanı sıra ileri teknoloji sistemleri ile ‘içinde fazlası var’ dedirtecek donanımlar sunan Yeni Honda Civic’in reklam filminde de 5 ayrı otomobilde bulunan farklı özelliklerin tek bir Honda Civic’te birleşmesinden bahsediliyor. 

Prodüksiyonunda dünyaca ünlü otomobil yönetmeni Tibor Glage ve dünyanın en iyi CGI ofislerinden Sehsucht ve prodüksiyon şirketi Istanbuldogz imzası bulunan reklam filmi Türkiye’de yayınlandıktan sonra yurt dışında yayınlanacak. Kayseri Çöl Göl’de 1 günlük çekimin ardından yaklaşık 2 aylık post prodüksiyon sürecinden geçerek reklam ajansı BÜRO tarafından hazırlanan reklam filmi Türkiye’nin ardından Avrupa ve Körfez ülkelerinde gösterime girecek. Yine BÜRO tarafından hazırlanan Civic’in bir önceki reklam filmi de 29 ülkede gösterim başarısına ulaşmıştı.

Bodrum’da tanıtımı yapılan Honda Civic için, Honda Türkiye Başkanı Takuya Tsumura, “Bugün bizim için çok önemli bir gün. Çünkü Türk tüketicisinin en sevdiği modellerin başında gelen Civic’i daha sportif ve çok daha teknolojik şekilde tüketicilerin beğenisine sunuyoruz.” dedi.

Reklamveren: Honda Türkiye

Reklam Veren Yetkilileri: Mete Turan, Taha Öztürk, Hazal Dinç

Reklam Ajansı: BÜRO

Kreatif Direktör: Esra Ayas Özalp, İlker Zaharya

Sanat Yönetmeni: Nilüfer Abaylı

Metin Yazarı: Nilüfer Abaylı

Müşteri İlişkileri: Büşra Keskin Söğüt

Prodüksiyon: Istanbuldogz

Yönetmen: Tibor Glage

Görüntü Yönetmeni: Bernd Wondollek

CGI Ofis: Sehsucht, Berlin

Ses Tasarımı: Melodika

Dış Ses: Orçun İynemli

Müzik: The Dirty 33 – Ain’t Givin Up  

Kullanılan Mecralar: TV, Sinema, Dijital, Sosyal Medya, Açıkhava, Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir