23-27 Mayıs Tarihinde Düzenlenecek Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse" Etkinliğine Ücretsiz Katılmak İçin Tıklayın

Hollywood’a Taş Çıkaran Reklam Filmi Aydın’dan Çıktı

Harbi Lezzet tost büfesinin reklam filmi, süper karışık bazlamalı tost için uçaktan atlayan, kurşunlara direnen Coşkun’un hikâyesini anlatıyor.

Aydın’da kurulan Harbi Lezzet isimli tost büfesi dün kendi Facebook sayfasından yayınladığı, kısa sürede çok konuşulan reklam filmi Hollywood yapımlarına göz kırpıyor. Üç buçuk dakikalık reklam filmi izleyenlerde büyük merak uyandırıyor.

Paris’te başlayıp Aydın’da son bulan hikâyenin kahramanı Coşkun, Paris’te bulunduğu kafede önüne gelen yemeği beğenmeyince olaylar başlıyor. Aydın’da bulunan Cengiz Şef’i arayıp detaylı tost tarifiyle iştahı kabaran Coşkun’un uçaktan Aydın mevkiinde paraşütle atlamasıyla olaylar gelişiyor. Anadolu lezzetlerinden salçanın da içinde bulunduğu reklam filminde izleyenleri bu yöresellik noktasından da etkilemeyi başarıyor.

Paris-İstanbul seferinde pilotu rehin alarak Aydın’a paraşütle inen Coşkun, tam bazlamalı tosta kavuşacağı sıra polisin kurşunlarına göğüs geriyor.

Harbi Lezzet hazırladığı bu üç buçuk dakikalık reklam filmini ‘‘ Türkiye’nin ilk profesyonel reklam filmi’’ olarak tanımlıyor.

Hala Harbi Lezzet’in macera dolu reklam filmini izlemediniz mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir