E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 28 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

Herkesin, Bir, Alışveriş Asistanı Olsun !

Dünya genelinde yaygınlaşan indirim kupon ve indirim kodlarıyla yapılan internet alışveriş oranları, Türkiye’de de giderek artmakta. Ancak, üyelik zorunluluğu gibi indirim kupon ve kodlarına ulaşma zahmetini de beraberinde getirdiği aşikardır.

Türkiye’deki internet alışveriş uygulamalarındaki bu sıkıntıları gidermek ve hem de tüketici ile markayı ortak bir noktada buluşturmak amacıyla, internet Alışveriş Asistanı “Jarrt” chrome eklentisi olarak Adriva Yazılım Evi tarafından hizmete girmiş oldu.

Jarrt’ın çıkış amacı, internet alışverişlerinde kullanıcıların, daha hızlı daha güvenli alışveriş yapmalarını sağlamak için hizmete girmiş olup, ancak kullanıcılarının memnuniyetini arrtırabilmek için de sürekli AR-GE çalışmaları devam etmiştir.

Jarrt’ın, kullanıcılarına sunduğu birçok avantaj bulunmaktadır.

Özellikle ;

–         Jarrt’ı kullanmak için üye olmak zorunluluğunun bulunmaması,

–         Site site dolaşarak indirim kodu ve indirim kuponu arama zahmetinde kalınmaması,

–         Markalara ait özel kupon ve kampanyaların gerçek zamanlı uygulanabilmesi,

–         İnternetten yapacağınız alışverişlerde her siteye özel kupon veya kampanyaları kendi bünyesinde, bir eklenti halinde kullanıma sunuyor olması ile  zamanın daha verimli değerlendirilmesini sağlaması,

–         Entegrasyon çalışması tamamlanmış birçok sitede, kullanıcıya en uygun indirim kuponu ve indirim kodu “Tüm Kuponları Dene” butonu sayesinde otomatik olarak denenir ve geçerli olan indirim kodu uygulaması gerçekleşerek indirim sağlanmış olur.

 

Sürekli yapılan AR-GE çalışmalarıyla kullanıcının memnuniyetini daha da arttırmaya yönelik geliştirilen “Fiyat Alarmı” uygulaması devreye alınarak, kullanıcının hedef fiyatının, sisteme girişi sağlanmaktadır.

Kullanıcılar, Jarrt’ın “Fiyat Alarmı” özelliğini kullanabilmeleri için, alışveriş yaptıkları sitelerden seçtikleri ürünleri, jarrt eklentisinin alt bölümündeki “Listeme Ekle” kutucuğuna tıklayarak ürün eklenmesini yapabilirler. Ürün, indirime girdiğinde sistem otomatik olarak mesaj gönderimi yapmaktadır.

İnternetten yapılan  alışverişlerde kullanıcılar, kendilerine ait alışveriş listesi oluşturabilecekleri gibi, istelerini kategorilere de ayırabilirler. Hatta seçtikleri ürüne ait fiyat kıyaslamasını daha hızlı yapabilmektedirler.

Tüm bu uygulamalar için Jarrt’ın kullanım konusunda aşağıdaki şemayı inceleyebilirsiniz.

Jarrtı denemek için Jarrt indirim eklentisi

Alışveriş Asistanınız Jarrt sayesinde ister özel günlere ait listelerinizi ister ürünlere ait kategorize edilmiş alışveriş listelerinizi oluşturabilirsiniz.

Önceden hazırlayacağınız alışveriş listenizi “Doğum Günü”, “Evlilik Yıldönümü”, Sevgililer Günü”, veya  “Anneler Günü” gibi adlandırarak seçtiğiniz ürünleri, oluşturduğunuz listeye dahil edebilirsiniz.  Beklenen gün yaklaştığında listenizi inceleyerek en uygun fiyatla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Alışveriş Asistanı Jarrt’ın, kullanıcılarıyla ilk buluştuğu platformun,  web uygulaması olarak hizmete girdiği günden itibaren AR-GE çalışmalarını sürdürerek yakın zamanda Iphone ve ipad uygulamasının hizmete alındığını mutlulukla açıklayarak, çok yakın bir tarihte de Android uygulamasına geçileceğini belirten yetkililer, Jarrt’ın kullanıcı memnuniyeti için sürekli gelişme içinde olduklarını ve  yeni fikirlere açık olduklarını belirtmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir