didem kartal

GoStudent’ta Üst Düzey Atama

damattween

Türkiye ve dünyanın önde gelen ve en hızlı büyüyen EdTech unicorn’u GoStudent’ın Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü görevine Didem Kartal getirildi.

Şu anda 22 ülkede dünyanın bir numaralı okulu olma misyonuyla yatırım ve pazarlama faaliyetlerine devam eden GoStudent, gerçekleştirdiği yeni atamalarla üst düzey yönetimini güçlendirdi. 12 yılı aşkın tecrübesiyle Didem Kartal, GoStudent’ta Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yapacak.

Didem Kartal yeni görevinde, GoStudent’ın stratejik hedefleri doğrultusunda kurum itibarı ve marka algısının yönetilmesi görevini üstlenecek.  Medya ilişkileri, etkinlik,  kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk yönetiminin yanı sıra  kurumsal iletişim alanlarındaki çalışmaları yönetecek. Kartal, GoStudent’ta küresel gelişmelerle uyumlu olarak şirketin sektördeki liderliğini sürdürecek ürün ve inovasyonların iletişim stratejilerinin oluşturulması ve hayata geçirilmesine de liderlik edecek.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Reklam ve Halkla İlişkiler mezunu olan Didem Kartal, Pazarlama ve Halkla İlişkiler Yüksek Lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi’nde tamamladı. 2010 yılında MSL Türkiye’de başladığı kariyerini, Yeşil Kundura, Medyaevi İletişim Danışmanlığı’nda sürdürdü. Kariyeri boyunca P&G, MediaMarkt, NBA, Netflix, Pepsi, FLO Mağazacılık gibi pek çok yerli ve yabancı markaya danışmanlık yaptı. Medyaevi İletişim Danışmanlığı’ndaki son görevinde liderlik ettiği projelerde pek çok ödül kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir