Okuduğunuz Yazı
GNÇ Anti-Sevgililer Günü Reklam Kampanyasıyla Yine Klişelere Karşı Duruyor.

GNÇ Anti-Sevgililer Günü Reklam Kampanyasıyla Yine Klişelere Karşı Duruyor.

Sevgili Klişelerinden
Kurtar bizi Muslera!

Yıl olmuş 2017, sevgililer günü klişeleri hâlâ gençlerin peşinde… Yaklaşan tehlikeyi hemen
fark eden GNÇ’liler “Her Şeyi Kurtaran Adam Muslera”yı çağırdılar. Muslera “Onu da mı ben kurtarayım?” dese de dayanamayıp gençlerin üstüne üstüne giden kalpleri, çiçekleri, çikolataları tek tek yakalıyor. GNÇ’nin bu eğlenceli reklam filminde yılın Anti-Sevgililer Günü Kahramanı Muslera oluyor, gençlerin gönlünde taht kuruyor.

 Her türlü klişenin karşısında dimdik ayakta duran GNÇ, hazırladığı yeni reklam filmiyle yine tüm boğuculuğuyla sinsice yaklaşan Sevgililer Günü’nü bertaraf etmeyi başardı. Gençlere hâlâ 14 Şubat klişeleri dayatılırken, yaklaşan tehlikeyi hemen fark eden GNÇ’liler kurtarıcısını seçti ve “Her Şeyi Kurtaran Adam Muslera”yı çağırdı. “Onu da mı ben kurtarayım?” diye olaya dahil olan Muslera, gençlerin “Kurtar bizi Muslera!”  yakarışlarına dayanamıyor ve gençlerin üstüne üstüne giden kalpleri, çiçekleri, çikolataları tek tek yakalıyor. Bu yılın Anti-Sevgililer Günü Kahramanı Muslera oluyor.

İlginizi Çekebilir

GNÇ bu eğlenceli reklam filminin yanı sıra Muslera’nın kaleci olarak göründüğü bir de mobil oyun kurguladı. Bu oyunda kalede Muslera ona atılan pelüş ayıları kurtarmaya çalışıyor. Gol atabilen Turkcell’li gençlerse haftalık 2GB internet kullanım hakkı kazanıyor. Muslera’ya kurtarış yaptırılan mobil oyun GNÇ uygulaması üzerinden oynanabiliyor.

Yorum Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2019 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

Hosting Sponsoru: Natro

Scroll To Top