Glovo-Turkiye

Glovo’dan 30 Ağustos’a Özel Kutlama

ds-damat

Türkiye’deki birinci yılını geride bırakan Glovo, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı özel bir programla kutladı. Uygulamaya girenleri anlamlı bir kutlama mesajı ile karşılayan Glovo, 100’e yakın kuryesiyle Zafer Bayramı konvoyuna katıldı, görüntüleri bir film ile ölümsüzleştirdi.

Yemek siparişinden market alışverişine, ihtiyaç duyulan her şeyi dakikalar içinde kullanıcılarına ulaştıran Glovo, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı özel bir program ile kutladı. Türkiye’deki birinci yılını geride bırakan Glovo’nun 100’e yakın kuryesi, İstanbul’da Türkiye Motosiklet Platformu’nun düzenlediği konvoya Türk bayraklarıyla katıldı. Bunun yanında uygulamaya giren kullanıcıları da Glovo özel bir bayram kutlamasıyla karşıladı.

“Bugüne kadar çok şey taşıdık ama hiç bu kadar gurur duymadık” diyen Glovo, kutlamalarını bir filmle de ölümsüzleştirdi.

Glovo - 30 Ağustos Bayram Kutlaması
Glovo – 30 Ağustos Bayram Kutlaması

“Gurur duyuyoruz”

Glovo’nun Türkiye’de bir yılı aşkın süredir hizmet verdiğini belirten Glovo Türkiye CEO’su Austin Kim, “30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kuryelerimizle çok özel bir şekilde kutladık. Motosikletlerimizde Türk Bayrağı’nı taşımak bize gurur verdi. Kullanıcılarımıza siparişlerini ulaştırdığımız bir yıllık süreçte, en çok Türk bayrağını taşımaktan gurur duyduk” ifadesini kullandı.

Glovo Hakkında: İspanya merkezli yeni nesil teslimat uygulaması Glovo, 26 ülkede hizmet veriyor. Yemek siparişinden, market alışverişine ve kurye hizmetine kadar farklı alanlarda kullanıcılarına hizmet veren Glovo, “Ne İstersin” özelliği ile farklı ihtiyaçlara dakikalar içinde çözüm sunuyor. “Şehrin en iyilerini kullanıcılarına ulaştırma” mottosu ile çalışmalarını sürdüren ve şu anda İstanbul, Ankara ile İzmir’de hizmet veren Glovo, Türkiye’de hızla büyüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir