E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın

GİLT Akademi’ 15 in 60 Konuşmacısı Açıklandı

GİLT Akademi’ 15 toplamda, 48 oturum, 60 konuşmacı ve 30 sponsor ile 2-5 Nisan tarihleri arasında Kadir Has Üniversitesi C Blok Amfi’de düzenlenecek.

Uber, BlaBlaCar, Onedio, Zomato, Ebay, TEB, Aslanoba Group, N11.com, Kliksa, Bukoli, Baker & McKenzie, Ahi Hukuk, Emarsys, Grupanya, Seozeo, Fongogo, Uludağ Sözlük, İnci Sözlük, Etohum, Pilott, Vira Stratejik, Sendloop, 3Dörtgen, Alve.com, iyzico, BKM, saglikliyemek.co gibi kurumlar ilk kez bir arada olacak.

Akademi’nin ikinci günü Etohum All-Star konseptinde gerçekleşecek. Geçtiğimiz yıllarda Etohum 15 ve 40 listesine giren girişimlerden; MINIQ, ÖDE.AL, Garajyeri.com, Mugmoo, Social Attend, Masinga, giycem.com, PratikChef, Etkinlik.com.tr, Chall, Evidea, CepYol, Giysicini, Cubic.fm, GiftMe ve Sharemyfare girişimlerini tüm katılımcılara sunacaklar. Aynı gün internet girişimlerinden Anasponsor, Scorp ve Mentornity de yer alacak.

Etkinliğe kayıt yaptırmak ve etkinlik programı, sponsorları ve konuşmacı bilgileri için www.giltakademi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Kesinleşen Tüm Konuşmacılar


1. Gün

Serkan Ünsal, Kaan Kayabalı, Oytun Calapover, Ali Necati Koç, Miray Özel, İbrahim Coşkuner, Aykut Aslantaş, Damla Kılıçarslan

2. Gün
Gülfem Toygar, Metin Taşcı, Fevzi Güngör, Arda Aşkın, Erdem Çatık, Ayşe Kızılkaya, Anıl Topal, Erhan Kaya, Ayhan Çobanlıoğlu, İzzet Zakuto, Sercan Işık, Sezer Fatih Yiğit, Burak Boysan, Tuğberk Keselioğlu, Timur Tandoğar, Egemen Şekeralp, Gökay Borulday, Serkan Kağan Çelik, Onur Yavuz, Erdem Gelal, Ferhat Ural, Egemen Alpay, Osman Demircan, H. Alper Koç

3. Gün
Hasan Aslanoba, Nevgül Bilsel Safkan, Esra Eryiğit, Mustafa Ergün, Serkan Hacıömeroğlu, Sarantis Katsikis, Barbaros Özbugutu, Serkan Yazıcıoğlu, Hakan Arıkan, Şebnem Ahi, Hakkı Can Yıldız, Esin İmer

4. Gün
Murat Erdör, İpek Tuncer, Kübra Meydanlı, Furkan Bakır, Ali Çebi, Yiğit Konur, Tuğçe Seven, Erhan Musaoğlu, Cem Hürtürk, İsmail Alpen, Serkan İnci, Elif Coşkunkan, Duygu Öktem, Senem Kılıç

 

PazarlamaTürkiye okuyucuları için ise özel bir kod ile %40 indirim hakkı verilmektedir. Kodu okuyucularımız ister site üzerindeki isterseler de biletino üzerindeki bilet seçeneklerinden Genel Katılıma tıkladıktan sonra açılan kod girme yerine eklemeleri yeterli olacaktır.

Kod “webgilt15

Yazar Ekibimizden Senem Kılıç ve Alper Koç’ta Gilt Akademi’de konuşmacı olarak yer alacaktır. Kendilerini tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir