[50 Kitap Hediyesi] Sorularla SEO ve Uzmanından SEO Kitapları SEO İçin Size Yön Verecek


sorularla-seo-ve-uzmanindan-seoArama motoru optimizasyonu bir web sitesinin daha fazla kullanıcı tarafından görüntülenmesini sağlıyor ancak yeterli bilgiye sahip olmadan yapılan işlemler arama motorunun o siteyi men etmesiyle de sonuçlanabiliyor. Dolayısıyla bu konularda bilgi arayanların başvurdukları kaynakların içeriği oldukça önem kazanıyor. “Sorularla SEO” ve “Uzmanından Seo” optimizasyon çalışmalarını genel bir çerçevede oturtarak, en çok yaşanan sorunlara ve bunların çözümlerine odaklanan pratik bir yöntem izliyor.

Kaan Gülten tarafından kaleme alınan kitaplarda okuyucuya hem arama ve bilgi bulma teknikleri anlatılırken, arama motorlarının web sitelerinde nelere dikkat ettiği, sayfaları nasıl taradığı, sitelerin kendi sektörlerinde nasıl daha popüler ve otorite olabileceği, üst sıralara yükselme sürecinde yapılan hatalar ve çözümler bir bir ele alınıyor.

Aşağıda yer alan form yoluyla ilk başvuru yapacak 50 kişi adreslerine gönderilecek kitaptan faydalanabilirler. Ücretsiz dağıtılcak 50 kitaba yetişemeyenlerse 29 TL’ye satılan kitaplara buradan ulaşabilirler.

E-Bültenimize abone olun:[wysija_form id=”1″]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[50 Kitap Hediyesi] Sorularla SEO ve Uzmanından SEO Kitapları SEO İçin Size Yön Verecek

log in

reset password

Back to
log in