FuzulOto, “Araba Sevdası”nı Kadir Çöpdemir’le gerçeğe dönüştürüyor

damattween

Faizsiz, peşinatsız, kredisiz ödeme sistemiyle bugüne kadar 70 bin araç teslimatı gerçekleştiren FuzulOto’nun 2020 kampanyasının yüzü, sevilen isim Kadir Çöpdemir oldu. 

 

Faizsiz, peşinatsız ve kredisiz sistemle tüketicilerin otomobil sahibi olmalarına olanak sağlayan FuzulOto, 2020’ye iddialı girdi. Şirketin yeni reklam kampanyasının yüzü ise sevilen isim Kadir Çöpdemir oldu. Yeni kampanyanın lansmanı, FuzulOto Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, kampanyaya imza atan MARKA’nın kurucusu Hulusi Derici ve kampanya yüzü Kadir Çöpdemir’in katılımıyla yapıldı.

28 yıldır Türkiye’de tüketicilerin en çok hayalini kurduğu iki anahtara ulaşmalarını sağlamaktan mutluluk duyduklarını belirten FuzulOto Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, “Bu kapsamda Türkiye’nin en önemli oyuncuları arasındayız. Sıfır kilometre ya da ikinci el araç olması fark etmeksizin otomobil sahibi olmak isteyenleri, paylaşım ekonomisi temelli bir sistemle destekliyoruz. Bugüne kadar 70 bin aracın teslimini sağladık. Türkiye’de bu yıl 1 milyon araç satılacağını öngörüyoruz. Biz de FuzulOto olarak, yüzde 50 artışla, 25 bin adet araç teslim edeceğiz” dedi.

Yeni reklam yüzü Kadir Çöpdemir

İnsanı odağına koyan vizyonla çalışmalarını sürdüren FuzulOto’nun yeni reklam kampanyası, Türkiye’nin en önemli ajanslarından MARKA imzası taşıyor. Ülkemizin popüler ve sevilen isimlerinden biri olan Kadir Çöpdemir’in yer aldığı 46 saniyelik reklam filmi, 5 Şubat’tan itibaren tüketicilerle buluşacak.

Künye

Reklamveren: Fuzul Oto

Reklamveren Temsilcisi: Gülşah Yüzer, Cansu Saatçıoğlu, Süleyman Ortatepe, Sergen Yeşilalioğlu, Gökçe Namlı

Reklam Ajansı: M.A.R.K.A.

Ajans Başkanı: Hulusi Derici

Kreatif Direktör: Doğan Mirdoğan

Kreatif Ekip: Selim Erhan, Batuhan Söylemez, Cavit İşici, Cengiz Şahin

Müşteri İlişkileri: Jülide S. Coşkuner, Cansu Tuna

Genel Koordinatör: Emrah Akkurt

Prodüksiyon Şirketi: Kırmızı Beyaz

Yönetmen: Charles Emir Richards

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir