E-Ticaret Zirvesi ve Ödülleri 4 Kasım Tarihinde Çırağan Sarayında Hibrit Olarak Düzenlenecek Katılmak İçin Tıklayın
fittouch

Fittouch İle Hareketin Yardıma Dönüşsün

Bireysel antrenörleri ve beslenme uzmanlarını kullanıcılarla buluşturan Fittouch, sağlıklı toplum temelli bir pazaryeridir.
Sevdiklerimizi ve kendimizi korumak adına izole bir şekilde yaşantımıza devam ettiğimiz bu günlerde hareketsiz kalmak: kas yapımızı, iskelet duruşumuzu, metabolizmamızı vs. gibi unsurları olumsuz etkiliyor.
Bu sebeple Fittouch, “Hareketin Yardıma Dönüşsün” mottosuyla yeni bir Sosyal Sorumluluk projesi başlatıyor. Kullanıcıları, aylık 25₺ gibi bir ücretle Fittouch’un yapacağı online koçluk programı ile vücudunuzu geliştirirken aynı zamanda maske yapımına katkıda bulunabilecekler. Kullanıcılara en uygun saatteki canlı yayın koçluk programları ile fitness, fonksiyonel antrenman, mobilite çalışmaları ile yapılan ödemeler Tridi Atölye aracılığıyla hastanelerdeki sağlık personelleri için maske yardımına dönüşecektir.
Siz de hareketiniz yardıma dönüşsün isterseniz başvuru formunu size en uygun şekilde doldurun. Dersler size en uygun biçimde haftanın belirli günleri gerçekleşecektir. Canlı yayın esnasında set aralarında Fittouch antrenörleri soruları okuyacak ve kullanıcılar takıldığı noktaları aşma şansına sahip olacak.
Daha fazla bilgi almak için Fittouch’u ziyaret edebilirsiniz. Haydi senin de Hareketin Yardıma Dönüşsün!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir