Filli Boya Logo

Filli Boya’dan Salgınla Mücadele de 16 Milyon Liralık Destek

damattween

Filli Boya koronavirüsle mücadele kapsamında toplamda 16 milyon TL’lik destek paketini hayata geçirdi. Biz Bize Yeteriz Türkiyem Milli Dayanışma Kampanyası’na 2 milyon liralık destekte bulunan Filli Boya, öğrencilerimizin yeni döneme tertemiz ve hijyenik şartlarda başlayabilmesi için Milli Eğitim Bakanlığı’na 10 milyon lira değerinde, 2 milyon metrekare alanın boyanabileceği boya yardımı yaptı. Filli Boya ayrıca 25 bin adet gıda destek kolisini, Filli boya ustaları olan Filli Ustalar’ın evlerine dağıtarak her zaman yanlarında olduğunu gösterdi. 

Biz Bize Yeteriz Türkiyem Milli Dayanışma Kampanyası’na 2 milyon liralık destekte bulunan Filli Boya, Milli Eğitim Bakanlığı’na 10 milyon lira değerinde, 2 milyon metrekare alanın boyanabileceği boya yardımı yaparken, 25 bin adet gıda destek kolisini ise Filli boya ustaları olan Filli Ustalar’ın evlerine dağıttı.

Tayfun Küçükoğlu
Tayfun Küçükoğlu

Ülkemizin beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğu, dayanışma ve iş birliği ile koronavirüs salgınını yenmeye çalıştığı bu günlerde Filli Boya’dan büyük bir destek geldi. Toplumun her kesimine dokunan 3 destek paketini hayata geçiren Filli Boya bu kapsamda Biz Bize Yeteriz Türkiyem Milli Dayanışma Kampanyası’na 2 milyon liralık katkıda bulundu. Filli Boya ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı ile imzaladığı protokol kapsamında Koronavirüs’e karşı alınan tedbirler doğrultusunda okullarından ayrı kalan çocuklarımızı da düşündü.  Filli Boya içinde bulunduğumuz zor dönemde okullarımızın fiziki koşullarını iyileştirmek, hijyenik olarak önümüzdeki eğitim öğretim yılına hazır hale getirmek ve çocuklara umut aşılamak için 10 milyon lira değerinde, 2 milyon metrekare alanın boyanabileceği boya yardımı yaptı.  Bu destekle öğrenciler eğitime yeni renkleriyle ve tertemiz olarak merhaba diyecek.

Filli Boya üçüncü olarak ise, yaşanan zorlu dönemde en önemli iş ortaklarından gördüğü ve daralan gelirleri sebebiyle her zamankinden daha fazla destek olunması gerektiğine inandığı boya ustalarına da katkı sağlıyor. Filli Boya bu doğrultuda, Filli Ustalar ve ailelerinin temel ihtiyaçlarını karşılayacak 25 bin gıda destek kolisini ustaların evlerine dağıttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir