Okuduğunuz Yazı
Fideyo İstediğiniz Ünlüye Ulaşmanızı Sağlıyor

Fideyo İstediğiniz Ünlüye Ulaşmanızı Sağlıyor

  • Henüz geçtiğimiz yıl temelleri atılan yerli girişim Fideyo, özel günlerde sevdiklerine hediye seçemeyenler için yaratıcı bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Fideyo, ünlü-hayran iletişimine aracı olmak için sahaya çıkan yeni girişimlerden biri. Sempati duyulan ve sosyal medyada takipçi sayıları milyonları bulan ünlüler artık hayranları için daha ulaşılabilir hale gelebiliyor. Aynı zamanda bu aktivitelerden gelir de elde edebiliyorlar.

Çoğu zaman hayranı olduğumuz, istesek de iletişim kuramadığımız ünlüler Fideyo sayesinde bizimle iletişime geçiyor. Çağımızın “imzalı fotoğrafı” olarak adlandırabileceğimiz uygulama şimdiden birçok ünlüyü kadrosuna katmayı başarmış bile.

Nasıl Çalışıyor?

Siteden mesajınızı iletmesini istediğiniz ünlüyü seçip kendisine hayalinizdeki Fideyo mesajını açıklıyorsunuz. Ardından mesajları filtreleyip uygun olanları seçen ünlüler, istedikleri yerde ve zamanda herhangi bir çekim ortamı veya ekipmanına ihtiyaç duymadan sadece kendi cep telefonları ile video olarak kaydedip size ulaştırıyorlar. Böylelikle sevdiklerinize hayranı oldukları ünlüden isimlerine özel bir video ile unutulmaz bir hediye vermiş oluyorsunuz.

Fideyo, dünyada halihazırda faaliyette olan platformların sadece Türk ünlülerden oluşan bir benzeri. Türk ünlülerin globalde etki alanının çok geniş olduğunu düşünen Fideyo ekibi, 1 yıl içerisinde hem Avrupa’da hem de MENA bölgesinde etkin oyuncu olmayı hedeflediklerini, planlarını da buna göre yaptıklarını belirtiyorlar. Ekibinin düzenli olarak fikirlerini aldığı danışma kurulunda Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı, akademisyen ve reklam pazarlama uzmanı Levent Erden ve deneyimli televizyoncu Okan Bayülgen de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir
dhl express

13 Ocak’ta 60 ünlü ile açılış yapan Fideyo’da şu anda 100’den fazla ünlü yer alıyor.

Yorum Yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.© 2020 Pazarlama Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.

Hosting Sponsoru: Turhost