Fenerbahçe’den Taraftarlarına Sosyal Medyada Büyük Jest

Yeni sezon için kadrosunu güçlendirmeye devam eden Fenerbahçe Spor Kulübü, Rusya’nın Zenit takımında oynayan ve aynı zamanda Brezilya Milli Takımı’nda forma giyen Giuliano de Paula ile kadrosunu güçlendirdi ve Fenerbahçeli taraftarların heyecanla beklediği ofansif orta saha transferi gerçekleşmiş oldu.

Fenerbahçelileri asıl şaşırtan ise kulübün resmi sosyal medya hesabının bu transferi duyurma şekli oldu. Fenerbahçeli taraftarların kulübü mentionlayarak Giuliano de Paula ile ilgili atmış olduğu tweetleri bir araya getiren Fenerbahçe İletişim ekibi, bu tweetleri gösteren bir video hazırladı ve transferi daha önce eşi görülmemiş bir şekilde duyurdu. Kulübün hazırlamış olduğu bu video Fenerbahçeli taraftarları sevince boğarken, bir yandan ofansif orta saha transferine sevinen Fenerbahçe taraftarları bir yandan da kulübün kendilerine olan ilgi ve bağını sosyal medyada yaptıkları paylaşımlar ile dile getirdi.

Videonun kahramanı yeni transfer Giuliano de Paula ise yakın çevresine transfer duyuru videosunu çok beğendiğini ve daha ilk günden taraftarlarla böyle bir iletişimin içinde bulunmanın kendisi açısından heyecan verici olduğunu söyledi. Transfer duyurusu yapıldığı ilk andan itibaren bir çok medya kuruluşu ve Fenerbahçeli taraftarın videoyu paylaştığı ve kulübün resmi sosyal medya kanallarından paylaşılan videonun çok büyük etkileşim oranına ulaştığı gözlemlendi.

Dijital alanda yaptığı yenilikler ve ilklerle sık sık gündeme gelen Fenerbahçe Spor Kulübü’nün hazırlamış olduğu bu video bir çok mecrada takım fark etmeksizin herkesin beğeni topladı ve kulübün yapacağı olası yeni transferler için hazırlanacak paylaşımlar şimdiden heyecan uyandırdı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir