sahrap soysal 11

Feast’in İki Projesinin Yüzü Ünlü Şef Sahrap Soysal Oldu

ds-damat

Patates, sebze, unlu, kaplamalı ve tatlı ürün grupları başta olmak üzere pek çok dondurulmuş gıdayı tüketicilerle buluşturan Feast, 2014 yılından beri kullandığı sebze ambalajlarını yeniledi. E. Özgörkey Şirketler Grubu‘nun dondurulmuş gıda üreticisi Feast, 2021’i inovasyon yılı ilan etmiş; hem patates ambalajlarını yeniden tasarlayarak gurme bir görünüme dönüştürmüş, hem de pizza ambalajlarını yenileyerek çok daha ilgi çekici ve vurgulu bir hale getirmişti. Ürünleri özelinde inovasyon ve değişim çalışmalarını devam ettiren Feast, ilgili sürece sebze ürünlerini de ekledi ve bezelye, bamya, brokoli, ıspanak, mısır, patatesli garnitür, soğan ve taze fasulye ambalajlarını yeniledi.

285x400 r3

Feast Chef Projesi ve Feast Sebze Lansmanının yüzü Sahrap Soysal oldu

Feast Gıda’nın “#FeastGibi Taze, Pratik, Ekonomik!” sloganı ile gerçekleştireceği sebze ambalaj dünyası lansmanının yüzü Gurme, Yemek Uzmanı ve Yazar Sahrap Soysal oldu. Sahrap Soysal, reklam ve dijital iletişim çalışmaları özelinde Feast Gıda’nın yenilenen sebze ambalajlarını kamuoyuna tanıtacak. Aynı zamanda Feast Chef projesi ile birlikte, hem farklı konuklarıyla Feast ürünleriyle birbirinden lezzetli yemekler hazırlayacak hem de gıda ve dünya mutfakları hakkında keyifli sohbetler gerçekleştirecek.

Her sebze için farklı bir renk kodu kullanıldı

Tarladan hasat edildikten sadece 8-12 saat sonra, IQF (Bireysel Hızlı Dondurma) teknolojisi ile – 40 derecede her bir taneyi tek tek dondurarak paketleyen ve bu sayede besin değerlerinde herhangi bir kayıp yaşanmadan taptaze bir şekilde korunmasını sağlayan Feast sebzeleri, uzun yıllardır tüketicilerin favorileri arasında yer alıyordu. Yıkama ve ayıklama derdini ortadan kaldırmasının sağladığı su ve enerji tasarrufuyla da mutfakların en pratik yardımcısıydı. Şimdiyse Feast Gıda tüm sebze ürünlerinin yeni ambalajlarını, farklı renk kodları kullanarak yine aynı kalite ve lezzetle tüketicilerin beğenisine sundu. Daha kolay bir alışveriş deneyimini müşterilerine yaşatmak amacıyla sebze ürünlerinin ambalajlarını yenileyen Feast, bu ambalajlarıyla rengârenk bir dünya sunmayı ve dolaplara yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Recep Pehlivan: “Yeniliklerimiz sürecek”

Yenilenen sebze ürünlerinin ambalajlarıyla ilgili bilgi veren Feast Yurtiçi ve Yurt Dışı Satış ve Pazarlama Direktörü Recep Pehlivan: “Değişimlerin gittikçe hızlandığı son yıllarda inovasyon, markaların başarılarında daha da önemli bir rol oynamaya başladı. Değişen tüketici eğilimlerini okumak ve çeviklikle cevap vermek her zamankinden daha kritik durumda. Feast olarak, 2021 yılını inovasyon yılı ilan etmiş, bu bağlamda hem patates hem de pizza ambalajlarımızı yenilemiştik. 2022 yılına da yeniliklerle başladık ve sebze ürünlerimize ait ambalajlarımızı tüketicilerimizin beğenisine sunduk. Bilinçli ve ihtiyacı olana odaklanan bir müşteri kitlemiz var. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine cevap vermek her zaman iş süreçlerimizin merkezinde olacak. Yeniliklerimiz ve dondurulmuş gıda sektöründeki öncü çalışmalarımız sürecek.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir