Evidea Yeni Reklam Filmini Yayınladı

Evidea yeni reklam filmiyle #SonuKeyifOlsun diyor

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, yeni reklam filmiyle tüketicilerine ulaşıyor. Evidea’nın #SonuKeyifOlsun dediği film, evde geçirilen sürede yapılabilecekleri keyifli bir dille anlatıyor. 

Evidea, reklam filminde evde geçirdikleri süre boyunca evin herhangi bir köşesini toplayıp yorulan tüketicilerine kendilerini ihmal etmemelerini söylüyor. #SonuKeyifOlsun sloganıyla yayınlanan filmde, tüm Evidea kullanıcıları, evde geçen zamanın keyfini çıkarmaya davet ediliyor. Filmde ayrıca, Evidea’da sunulan ürünlerin bir tıkla evlere ulaştığının altı çiziliyor.

Reklam filminde “Evde düzenin ayrı bir keyfi var. Yazlıklarla kışlıkların var olma mücadelesi verdiği dolabını, klasikler arasına giren ama senin kitaplığına giremeyen kitapları ve ne zamandır ertelediğin her şeyi düzenlemenin tam zamanı! Fırsat bulmuşken uğraşın, düzenleyin, toparlayın. #SonuKeyifOlsun. Burada her şey eviniz için. Bi’ tıkla da kapınızda!” dış sesi duyuluyor.

Evidea Reklam Filmi Künyesi:

Reklamveren: Evidea
Reklam Ajansı: Lokal

Mecra: Dijital

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir