Evdekiyardimcim.com ile her evin artık bir yardımcısı var.

damattween

Hızla büyüyen başarılı girişimlere bir yenisi de gündelik ev temizliği sektöründe eklendi. evdekiyardimcim.com, referanslı temizlikçilerle; sadece ihtiyaca odaklı, güvenilir ve pratik çözümler sunarak gündelik temizlik hizmeti almak isteyenleri bir araya getiriyor. Şehir hayatının yorucu temposunu, eve girdiğiniz anda unutturmak için İstanbul’da hizmet vermeye başlayan girişim, günden güne büyüyerek, adından söz ettiriyor.

Dip köşe temizlik, dört köşe mutluluk.
evdekiyardimcim.com, tertemiz bir evi ve o temizliğin yaratacağı hisleri vaat ediyor… Dip köşe temizlik, dört köşe mutluluk anlayışıyla çalışan bu yenilikçi girişim, hizmetlerine o kadar güveniyor ki, %100 memnuniyet garantisi de sunuyor.

Birkaç tıkla temizlik kapınızda.
evdekiyardimcim.com, kullanıcılarına tertemiz evlerinde rahatça ayaklarını uzatmayı vaat ederken, işlem sürecini de birkaç tıkla hallediyor. Kullanıcılar, 3+1, 2+1 vb ev tiplerini seçtikten sonra varsa istedikleri ekstra hizmetleri; temizlik almak istedikleri tarihi ve saati belirliyor. Yardımcılar, tam belirlenen gün ve saatte işlerinin başında oluyor, istenen işi beklenen sürede yerine getiriyor. Organik temizlik seçeneği ise evdekiyardimcim.com’un en çok ilgi gören hizmetlerinden biri.

Girişimin bir de sosyal boyutu var.
Sistemin bir de sosyal yönü var, malum hiç kimsenin ailesini seçme şansı yok, bizler bulunduğumuz yerlerde bazı imkânlara sahipsek, en güçlü sebeplerinden biri ailemiz. Peki ya bu imkânlara sahip olmayanlar? evdekiyardimcim.com sistemine kayıt yaptıran temizlikçi arkadaşlara, süreç içinde supervisor’lüğe kadar giden bir kariyer fırsatları sunuluyor. Böylece işgücüne katılmaya çalışan kadınlara yardımcı olarak, bir nebze de olsa hayatlarında fark yaratıyor.

evdekiyardimcim.com, hem güvenilir temizlik hizmeti arayan kullanıcılar hem de hizmeti sağlayan yardımcılar için baştan sona eksiksiz düşünülmüş bir girişim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir