Gerçek Blockchain Senaryolarını Dinlemek İster Misiniz?


Bitcoin ile hayatımızda giren Blockchain, alıcı veya satıcı olarak aracısız işlem yapabildiğiniz, zincirleme bir model ile inşa edildiği için kırılamayan bir teknolojiye sahip bir veritabanı.

Alıcı ve satıcı arasındaki aracıları ortadan kaldırdığı için bu sisteme karşı çıkanlar var. Ancak günümüzde bankalar gibi birçok kuruluş e-ticaret, dosya paylaşımı ve haberleşme gibi işlemler için Blockchain’i kullanmaya başlıyor hatta 2022 yılından sonra bankaların Blockchain’i kullanması durumunda masraflarını 15-20 milyar dolar azaltabileceği öngörülüyor.

Edurne ve Mayel adındaki bir çift, 1 Aralık’ta evliliklerini bir devlet kurumu yerine Blockchain üzerinden gerçekleştirerek bir ilke imza atmıştı. Microsoft Girişimcilik Buluşmaları ise buna benzer senaryoların konuşulacağı bir buluşma düzenliyor.

Software Architect’ten Doğa Öztüzün, Chief Evangelist’ten Cavit Yantaç ve Yazılım Geliştirme Mühendisi İbrahim Kıvanç’ın katılacağı bu buluşmada, günlük hayattaki Blockchain senaryoları, Microsoft Azure üzerinde Blockchain yapıları tartışılacak.

Başvuru ve detaylar burada mevcuttur.

Tarih: 7‎ ‎Kasım‎ ‎2017‎ ‎Salı 19‎:‎00-21‎:‎00

Yer: Microsoft İstanbul/Levent Mah. Aydın Sok. No:7- İstanbul

 

Yorumlar 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gerçek Blockchain Senaryolarını Dinlemek İster Misiniz?

log in

reset password

Back to
log in
Marketing Hub 17 Aralık Tarihinde 2019 Dijital Pazarlama Trendlerini Konuşmak İçin Toplanıyor.Kayıt Ol
+ +
x
Bizi beğendiniz mi ?Her gün muhteşem yazıları okumak için beğenin.