Danışmanlık Sektörünün Kapıları Bu Sene de ACT ile Aralanıyor!


Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü(BÜYAK) tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek danışmanlık etkinliği Advanced Consultancy Training(ACT) bu sene 7-8 Ekim 2017 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşiyor! Peki sizi ACT’te neler bekliyor?

En iyi danışmanlık şirketlerinden dinleyeceğiniz sunumlarla danışmanlık dünyasını keşfedecek, bir danışmanın hayatının nasıl geçtiğini öğrenecek hem de danışmanlık sektörüne dair ufuk açıcı ve güncel konularla mesleğe bakış açınızı değiştireceksiniz.

Alanında öncü danışmanlık şirketlerinden gelen danışmanlardan alacağınız mülakat eğitimi ve onlarla gerçekleştireceğiniz mülakat simülasyonu ile işe alım sürecinde bir adım önde olma imkanı yakalayacaksınız.

Birlikte çalıştığımız şirketlerin danışmaları tarafından verilecek interaktif vaka eğitiminin ardından gerçekleşecek vaka analizi yarışmasında kendinizi kanıtlama fırsatı elde edeceksiniz.

Siz de ACT ile danışmanlık sektörüne dair inanılmaz deneyimler yaşamak, sürpriz hediyeleri kazanmak, kariyerine danışmanlık sektöründe yön vermeyi planlayan öğrencilerle bir araya gelmek istiyorsanız http://www.buyak.org/act/ adresini ziyaret etmeyi unutmayın!


Büşra Kul
Büşra Kul : Pazarlama Türkiye Jr. Editör

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Danışmanlık Sektörünün Kapıları Bu Sene de ACT ile Aralanıyor!

log in

reset password

Back to
log in
x
Bizi beğendiniz mi ?Her gün muhteşem yazıları okumak için beğenin.